Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mennyi készült a karácsonyr...

B.Csicsi kérdése:

Ki mennyi készült a karácsonyra? És volt értelme? Mit tegyek, hogy értékelje?

Figyelt kérdés
Nos, én tegnap egész nap sütivel szenvedtem, ma reggel óta főzőcskézek, a fát nőként én rángattam haza egyedül, hogy a páromnak ne kelljen munka után ezzel szenvedni... erre: ma egész nap játék, hülye filmek, ágyban fekvés... észre sem veszi, hogy itt vagyok... :( És ez az első közös karácsonyunk... A fa persze még mindig nincs feldíszitve... (22,L)
2010. dec. 24. 17:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

esetleg este ne adj neki ajándékot, vagy ő mosogasson el meg hasonlók, de basszus milyen ember az ilyen, nálunk pont fordítva van de én mondtam is a páromnak, hogy ez az én ajándékom :) sajnos a rezsi + lakbért is alig tudjuk fizetni így szerény karácsonyunk van.


25/F

2010. dec. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kedves ember lehet, már bocs. Én mindent megadnék azért, ha körbeugrálhatnám a páromat, csak éppen a világ másik felében van.


28/F

2010. dec. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nálunk mindenki készült valamennyit... Anyukám főzött reggel óta, én sütöttem fahéjas csigát (ami nagyon fincsi lett, de nem vmi szép:D) + feldíszítettem a fát(nővérem segített), apukám készítette elő a fát, és segített mindenben kicsit.. Főleg a fahéjas csiga megkóstolásában ;)


De mindennek van rossz oldala is.. Anyu sokat sopánkodik, én mandulagyulladással szenvedek, apu meg mindenbe beleakar szólni.

2010. dec. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mndegy,hogy milyen a karàcsony örüljünk,hogy minden évben megéljük a karàcsonyt,higyjétek el és egészségesen ez nagyon fontos.
2010. dec. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
jól beválasztottál. Ilyenkor derülnek ki azok a dolgok, amik 7köznap soha...
2010. dec. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem sokat.

A héten sütiket csináltam, ma a párom hazahozta a fát, én főztem, ebédeltünk, rendet raktunk, végre befejeztük a babaszobát, ott is elpakoltunk. A párom porszívózott, kifaragta a fát, együtt feldíszítettük.

Most már vacsizni kellene valamit.

2010. dec. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

mi reggel boldog karácsonyt kívántunk egymásnak, elmentünk dolgozni, akartunk étterembe menni steaket enni, de ma csak speciális menü van nagyon drágáért majdnem mindnehol.... munka után beültünk egy sörre a kollégákkal, aztán elmentem mégis a szupermarketbe, mert rámjött az ötperc, hogy mégis főzök,aztán találkoztunk 2 haverral akiknek szintén semmi tervük mára, áthívtuk őket vacsorára. (család messze van, több ezer km-re)


sajtos-hagymás tejszínes csirkemell van a sütőben és épp kel a burgonyafánk tésztája.


fa nincs, dísz nincs, ajándék nincs :-D (miért pont ma legyen, máskor "csak úgy" szoktunk egymásnak ajándékozni ráadásul drága dolgokat, amikor szükség van vmire...hát ma nincs)

2010. dec. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

megkérted a párod, hogy segítsen, és azt mondta, nem? :-o


megbeszéltétek előtte, hogy hogyan fogjátok tölteni, kinek mi a dolga, vagy csak te kitaláltad magadban, hogy sütsz-főzöl... ő sem gondolatolvasó...lehet hogy örül, hogy szabadnapja van.


inkább feküdj be mellé filmet nézni akkor :-)

2010. dec. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sokat! Nem ajándékozgattunk nagyon az idén, sütit adtunk egymásnak a családtagokkal, úgyhogy rengeteget sütöttem. De én megkértem a páromat, hogy segítsen habot verni és mosogatni. Amúgy ő is inkább netezett ma és most is egy olyan filmet néz, ami engem nem igazán érdekel. De nem haragszok rá, egész évben gürizik, én meg mostanság itthon vagyok. Szóval ráfér, hogy egy kicsit pihenjen, szórakozzon. Itt van mellettem, szeret, megdicsérte amit főztem, sütöttem, nem nyafogott, ha megkértem, hogy segítsen, nekem ennyi elég.
2010. dec. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hát én nem készültem,kicsit se... tegnap a tescoban vettem mindenkinek egy könyvet, ma kicsit takaritottam, de azt sem a karácsony miatt, hanem mert utálom a koszt... és kb ennyi volt az egész. szerencsére semmit nem kaptam, aminek látványosan örülni kellett volna, aztán ennyi...
2010. dec. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!