Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Egy tanács jol jönne.

Mit tegyek? Egy tanács jol jönne.

Figyelt kérdés

Tehát.22éves lány vagyok,bejelentett munkával.végre dolgozom igy ugy érzem leghöbb vágyam teljesitem januárban,elköltözm a szüleimtöl,albérletbe megyek.Na igen.Csak a baj hogy az apukám kamionos nem sokat van itthon,anyukám pedig németországi munkára pályázott ami azt jelenti hogy felvételt nyert és amint hivják neki indulnia kell,igy a hugom egyedül marad itthon.és nagyon számitanak most a fizetésemre,viszont én nem birok tovább itt élni.nagyon kicsi házban vagyunk,és van egy kapcsolatom is ami annyit jelent hogy a találkozokat jo ideje kocsiban oldjuk meg mert nem tudom behozni ide.nem férünk el.Mit tegyek??Én annyira vágyom külön életre,de a családom számit rám.ha anya elmegy nekem kell vigyázni a kishugomra.17éves.Nem tudom mihez kezdjek.Adjam fel az álmom?mert ennyit akarok egy saját szobát.

egy elkeseredett lány.


2010. dec. 25. 16:48
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
nem könnyű helyzet...de ha szüleid nem lesznek otthon nem lehetne hogy pl te kapd a nagyobb szobát vagy valami...és akkor megoldódna ez a dolog...meg lehet h a hugodnak is lesz barátja lassan :)
2010. dec. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
őszinte leszek.Egy szobás lakásrol van szo.ennyiben élünk.én igy a konyhában alszom 22 évesen.ide nem hozhatom be a párom.egy szobát szeretnék.ennyi a vágyam
2010. dec. 25. 16:57
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
értem..hát szerintem a hugod elég nagy már ahoz hogy megértse ezt,én a helyében nem várnám el hogy ott maradj,persze gondolom ő sem várja el csak neked lenne rossz érzés, de szerintem beszéld meg vele és utána el fogod tudni dönteni
2010. dec. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

Költözz nyugodtan külön, a húgod meg tud a szülöi lakásban lakni. Ennyi idösen már meg tud lenni egyesül is, ha valami miatt segitségre van szüksége, akkor vagy felhiv, vagy elmegy hozzád. Esetleg a kaját meg lehet közösen oldani, együtt föztök, megeszitek, és mindenki rendet rak maga után. Egy 17 éves már rendben tudja tartani a lakást maga körül, különösen ha csak egy szoba és egy konyha.


Emiatt NEKED nem szükséges lemondani a lehetöségröl, ha valakinek ezen a fejét kellene törnie, akkor anyádnak, elvégre az ö gyereke, nem a tiéd.

2010. dec. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
88%

Nehogy elvàllald.

Nem Te vagy az anyja, majd ö vigyàz rà..ez nem a Te kötelességed, hanem azé aki vilàgra hozta éS felnevelte.Te pedig kezd jcsak el a sajàt utadon jàrni.

2010. dec. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen nem olyan kicsi a hugod egyáltalán,és nem neked kell eltartani.Apukád kamionosként igen jól keres,anyukádat sem kell majd sajnálni,ha megkapja a német munkát.Te már dolgozol,szerintem ha ennyire ez a vágyad,költözz külön,a hugodat meg oldják meg a szüleid.De nem kell őt annyira félteni,17 éves,nem kislány már.
2010. dec. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

anyuék ragaszkodnak ahhoz hogy maradjak vele itthon.hisz sulis még.igaz eltudná magát tartani ig meg rendet rakni meg ilyesmi..de depresszios lenne hogy mindenki magára hagyja.

én féltem öt szeretm..de nem tudok dönteni hogy az ök kivánságainak feleljek meg ..vagy a rég kergetett álmom valositsam meg.én tényleg egy szobára vágyom egy kis magénszférára.5 perc saját gondolatokra.

2010. dec. 25. 17:09
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

A szüleid dolga..ekkora terhet nem tehetnek a nyakadba csak úgy.

Te meg ragaszkodj hozzà, hogy az anyja maradjon otthon vele.Még mindig természetesebben hangzik mint hogy TE maradj ott a húgoddal eltartani meg vigyàzni az anyja helyett aki lelépett Németbe...

2010. dec. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
közöld anyukáddal hogy EZ AZ Ő DOLGA
2010. dec. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
anya idököönként haza járni..a pénzt mpedig küldené..ezzel nincs is baj,mert azon van hogy többet keressenek apuval és többet adjanak nekünk.csak a gond a lakásnál kezdödik.nekem ez tul pici,22éves vagyok.és nem hajlandoak lecserélni sem nagyobbra,hogy nekem is és a hugomnak is legyen szobája.
2010. dec. 25. 17:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!