Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok biztos a kapcsolato...

Nem vagyok biztos a kapcsolatomban?! Néhány jó tanács is jól jönne, mivel nincs nagyon akivel megbeszéljem a témát.

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: Kapcsolatban élek másfél éve. Nekem Ő volt az első barátom eddig (vagyis ami komolyabb volt).

19éves vagyok.

Szeretem a barátom, nagyon sok minden úgy érzem, hogy nekem Ő az igazi Ő kell nekem.

De sokszor elbizonytalanodom, hogy mi van akkor ha nem is Ő az, mivel nekem más nem volt, nem tudom, hogy más férfi milyen egy kapcsolatban.

Vele feküdtem le először, a szex is nagyon jó. De itt is arra gondolok, hogy mi van akkor ha nem is annyira jó és van ennél 100x is jobb.

Ne ítéljetek el, de ki szeretném magam próbálni más férfi mellett is.

Emiatt néha szeretnék szakítani a barátommal néha meg butaságnak tartom.


2011. márc. 13. 21:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Elég lenne beszélgetni a barátnőkkel, vagy fórumokon olvasni mások kapcsolatairól.
2011. márc. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%

Ne menj a divat után! Nem az a fontos,hogy a szexet sok férfival kipróbáld,hanem az,hogy egymást megértsétek!

A biztosat a bizonytalanért nem érdemes feladni.

2011. márc. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen gondolataid vannak, akkor talán nem lenne rossz ötlet végrehajtani azt. Lehet ezek a gondolataid nem fognak nyugodni, akkor meg inkább, előbb,mint utóbb.

Az én férjem is első nekem mindenféleképpen, még mindig az 13 év után két gyerekkel. Nekem ilyen gondolataim nem voltak, nincsenek. Mindenki más, ha neked igényed, hogy mást is kipróbálj, hogy megtudd, akkor talán tedd meg.

Esetleg őszintén mondd meg neki, hogy így érzel, és akkor lehet, még nyilt is lesz arra, hogy ha neked nem jött be a kalandod, akkor összejöhettek még. Persze addig Ő is szabad lesz.. Még fiatal vagy, nem lenne muszály lekötnöd magad az elsőnél, főleg ilyen gondolatokkal .

2011. márc. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Én nem a divat után akarok menni, hanem az után, hogy nem vagyok biztos benne, hogy tényleg Őt akarom hosszútávon.

Mert mi van akkor ha van nála sokkal jobb?

2011. márc. 13. 21:49
 5/17 anonim ***** válasza:
Mindig van egy jobb, akkor is, ha a világon mindenkit kipróbálsz.
2011. márc. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nos, ha ez a kérdés felmerült benned, "Mi van ha mással sokkal jobb?", akkor nem vagy szerelmes belé. Ilyen gondolat nem merül fel az emberben ha teljesen betölti valaki a szívét. De nincs ezzel baj, nem kell neked az első pasinál lehorgonyozni, főleg ha már azon gondolkodsz, hogy milyen lenne mással. Tapasztalatból mondom, oda még gondolatilag sem fér be más, vagy másnak a vágya, ahol nics rés a pajzson.
2011. márc. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóval egyetértek. Te már nem vagy szerelmes, ami volt elmúlt. Az hogy a szeretet megmaradt az egy dolog.
2011. márc. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

én is az utóbbiakkal értek egyet. ha csak egyszer is megfordul a fejedben a gondolat, már nem szereted. kár lenne együtt maradni.

ha te úgy érzed, próbálkoznál, akkor köszönj el és próbálkozz. próbáld meg megvalósítani magad, ne törődj a mások által javasolt biztonsággal, mert úgy még nem haladt előre a világ. :)

2011. márc. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Szerintem az még nem baj, ha eszedbe jut, hogy mással milyen lenne! Az még nem azt jelenti, hogy nem vagy szerelmes! Ha ez olyan komolyan foglalkoztat, hogy keresed az alkalmat és meg is teszed, akkor már talán nem vagy szerelmes.

Az unokanővérem 14 éves kora óta van együtt a férjével. Egyszer csókolózott mással. Most 35 éves, két gyerekük van, és az egyik legboldogabb család, akiket valah ismertem!

Ha minden rendben van a kapcsolatotokban, boldog vagy, és jó a szex, mit számít, hogy esetleg mással jobb? Mert lehet, hogy jobb a sex mással, de közben csal, vagy egy bunkó, és erre csak később jössz rá!

Nagyon komolyan gondold végig, hogy érdemes-e feladni a kapcsolatot a próbálkozásért, és csak akkor add fel, ha nem fogod megbánni!

Sok boldogságot!

2011. márc. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Miért kötnéd le magadat 19 éves korodban? És ha még bizonytalan is vagy, akkor meg végképp nem értem. Kicsit próbálj lazítani a kapcsolaton, talizzatok ritkábban, ne igérj semmi örök szerelmet. Majd az Élet meghozza amit akar.
2011. márc. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!