Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » VAn aki elégedett az ünnepek...

VAn aki elégedett az ünnepek miatt, és csodás karácsonya volt? Vagy csak én vagyok az egyetlen akinek tök jól sikerült, és boldog?

Figyelt kérdés
2010. dec. 25. 17:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
77%
szar az egész
2010. dec. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele, minden rendben :)
2010. dec. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
89%
Sztem unalmas.. Semmi karácsonyi hangulat nincs, esik az eső és meleg van. De biztos nem csak neked volt jó..
2010. dec. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
54%

Borzalmas volt. Szülinap és karácsony egyszerre elrontva... :( Viták, viták, viták... Karácsonyfánk sincs.. Emlékezetes marad, de az biztos, hogy nem a jó dolgok miatt!!!


Örülök, hogy másnak legalább jól telt! :)

2010. dec. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egész jó volt. Kivételesen nem volt vita, legalábbis nem sok. Tök jó ajándékokat kaptam, úgyhogy mondhatni elégedett vagyok.
2010. dec. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
56%
Nincs még egy olyan ünnep, amit jobban gyűlölnék a Karácsonynál. Évről évre rosszabb. Ugyanolyan nap mint a többi, csak nincs nyitva bolt és mindenhol a szeretetet és a boldogságot szajkózzák. Hányinger.
2010. dec. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
78%
Nekem meglepően jó volt=).Elötte mindenféle viták voltak,meg elkönyveltem milyen rossz lesz,ahhoz képest most mindenkit megszállt a kisangyal.Pedig idén nem is volt pénz drága ajándékokra,mint rég,mégis ez lett a legjobb karácsonyom,mert végre nem volt veszekedés és mindenki normáisan viselkedett a családban.=)
2010. dec. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
55%

Nálunk anyám és nevelőapám épp válás küszöbén vannak de most minden rendben félretették a dolgokat. Talán minden megmarad mostmár jónak. Nem üvöltöztek egymással meg ilyenek eddig se egyszerűen csak "unalmassá váltak egymásnak". Apámnál is elég jól alakultak a dolgok.

15/F

2010. dec. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
78%
Feldíszített lakás,finom sütemények,csodás vacsora.Együtt a család,mindenki boldog.Nekem fantasztikus karácsonyom van minden évben és ezért nagyon hálás vagyok.:)
2010. dec. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Az egész xar vlt.

Idegen helyen(anyám pasiának apjánál),savanyú hangulat apáméknál..totál lehangolódtam délután és akkor még jön az este a ráadás.Megyünk Karácsonyozni anyám pasijának az apjához-jelenti be anyám.Ott voltunk egész este.Nagyon fa$za volt.Gratulálok anyámnak nemhogy az egész életemet elba$zta,még a Karácsonyomat is sikerült neki.

A mai nap egy fokkal jobb volt.Mentem mamáékhoz.De ugye anya oda sem jött mert összevesztek mamáékkal.Hogy ki miatt??Kettőt találhattok.Unokatesóim is ott voltak.Jól éreztem magamat. De a Szenteste?! Még a legnagyobb ellenségemnek sem kívánok senkinek ilyen dec24et. Ügyelet,sebészet,tányércsapkodás délelőtt..De ez nagyon hosszú.

Ja az ajik jók voltak..:) Csak az annyira nem fontos.Nekem jobban esett VOLNA ha itthon lehettem VOLNA,és ha nem lett VOLNA az egész délelőttös ügyelet és a reggeli csapkodás.

Örülök hogy neked jól sikerült!:)

2010. dec. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!