Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csajom bulizós típus, én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajom bulizós típus, én viszont nem. Fog működni ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés
1 Hete vagyunk együtt, ő folyton mondja, hogy imád bulizni, én meg sajna egyáltalán nem szeretek bulizni.. Persze szeretem az ilyen zárt körü bulikat a haverokkal de nem szeretek diszkókba, meg hasonló helyekre járni... Persze, koncertekre meg hasonló helyekre szeretek menni.. Nemtudom ilyen voltam mióta az eszemet tudom. 16 évesen a havereim mindig nyúztak, hogy menjek, de én mindig a kifogásokat kerestem.. Most 20 vagyok, 1 hete van egy csodálatos barátnőm, aki amint már mondtam imád bulizni.. Fog működni a kapcsolat?
2009. nov. 8. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Háát,nálunk is ugyanez a probléma áll fennt :D Néha vannak belöle kisebb veszekedések,de sz.tem próbáld összekapni magad,és vidd el néha,cserébe a többi téren nyújts fele sokat,igy legalább elmondhatod,hogy nagyon kedved vagy vele,hazakíséred mindig,meg ilyenek,cserébe viszont nem szeretsz nagyon bulizni :D Ha megérti akkor megérti,ha nem keress egy olyan lányt akivel közös hangon vagytok! Sok szerencsét XD
2009. nov. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kompromisszumokkal akár.Tehát te is elmész néha vele,meg ő is otthon marad néha veled.Meg kerestek olyan helyet,ahol olyan zene megy,amit mind a ketten szerettek.Legyetek kreatívak,és mindent meg lehet oldani.
2009. nov. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jaaaah második, én nem azt mondtam, szeretek otthon ülni, én ha csak lehet kinn vagyok, csak jobban szeretek az ilyen bulik helyett nyugisabb helyekre menni. Sétálni, meg ilyesmik. Viszont van persze közös témánk elég szerünk mindketten sportolni, stb stb stb csak itt a bökkenő..
2009. nov. 8. 22:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez a helyzet. Csak itt én vagyok a "csendesebb" típus, a barátom a bulizós.

Nálunk úgy működik, hogy hétköznap velem van esténként pl. sétálunk, tévézünk. Hétvégén pedig bulizni megy. Ennyit szerintem meg lehet adni a másiknak. :)

17/L

2009. nov. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!