Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom zenész, sokan körberajongják, ez engem nagyon zavar. Túlságosan féltékeny tipus vagyok, mit tehetnék hogy ne bőgjek minden nap csak mert ő jól érzi magát másokkal is? Ez egy új kapcsolat, nem ismerem még eléggé, nem látom mikor mit csinál.

Figyelt kérdés
24 vagyok...
2008. jún. 14. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem ha új a kapcsolat, mindenképp meg kell ismerned őt még mielőtt túl sokat sírnál és el lennél keseredve. Lehet hogy egy Casanova, akkor nem tehetsz túl sokat, de az is lehet hogy hűséges, ha sikerül megnyerned. Próbáld meg bensőségesebbé tenni a kapcsolatotokat féltékenykedés és idegeskedés helyett, így kialakul talán egy kölcsönös bizalom, és egyből nem kell majd annyit aggódnod. De ha nem te vagy neki az igazi akkor zenész, nem zenész, tök mindegy, akkor is mással kezd el kavarni. De ez is idővel ki fog derülni.A túl korai féltékenykedés nem biztos hogy jó, mert ha terhesnek érzi a dolgot, lehet hogy inkább kiszáll a kapcsolatból minthogy folyton magyarázkodnia kelljen.
2008. jún. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Vagy bízz meg benne v.ne is folytasd tovább.Ha kiborulsz és látja egy idő után megunja,azért hagy el.Amúgy ha kapható rá úi.megteszi,hogy nem tudod meg.Akit lehet vinni azt vigyék,ha megtudsz benne bízni csak úgy folytasd!!!
2008. jún. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

Jobb is, ha nem látod...

de akkor miért választottad őt?

Ha meg már őt választottad, akkor ezt viseld el tőle. Ő egy ilyen ember, és ezekben a kapcsolatokban él. Nem fogod tudni megváltoztatni. Ha kitart melletted és visszajön hozzád, akkor téged szeret.

2008. jún. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
:) nekem is az volt a volt baratom, meghozza DJ. talad ki..az allandoan gyonyoru nok, minden koncertjen ott logtak az orra elott tancoltak....azt hittem felrobbanok. 2 evet voltam vele, ki kell alakuljon koztetek a bizalom. maskepp nem lehet. s akkor is, o ha mar ezt valasztotta, akkor legyen annyi benne, ha mar szeret, h tartson maga mellett...oszinten mi rnegeteget veszekedtunk emiatt, meg feltekenyseg miatt..sajnos rengeteget...mert minden ferfi megnez egy szepo not..de korulotte nem egy hanem legalabb 100 volt,s en annyi no ellen nem volt mit tegyek, csak bizzak benne h nem csal meg. Nem is csalt soha..de rettentoen kellemetlen. beszeld meg vele mennyire fontos szamodra, h feltekeny lennel, es egy ido utan az tonkretehetri a kapcsolatotokat. Sok sikert!
2008. jún. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!