Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem finanszírozza ezt a...

Miért nem finanszírozza ezt a tesóm nekem?

Figyelt kérdés
Idén végzek gimiben, a szüleink nem tudnák finanszírozni az egyetemi tanulmányaimat. A tesóm már dolgozik, azt mondta, ha valami normális szakot választok, kifizetné nekem. Kommunikációra és médiatudomány szakra szeretnék menni, de azt mondta, arra egy vasat sem hajlandó adni. Nem szemétség ez tőle??
2010. dec. 26. 14:56
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
87%
Inkább köszönd meg neki
2010. dec. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
80%
ne haragudj,de azzal a szakkal tényleg semmire se mennél
2010. dec. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
85%
Nem szemétség. Mivel neki nincsenek anyagi kötelezettségei irányodba, ezért arra adja a saját pénzét, amire akarja.
2010. dec. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon kedves tole hogy felajanlotta az anyagi segitseget. Kerdezd meg tole, szzerinte milyen szakra erdemes menni. Halatlan kis valaki vagy, hogy meg te hivod otet szemetnek itt, nyilvanosan, igaz, arc es nev nelkul.
2010. dec. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
68%
Mióta dolga a testvérnek finanszírozni az iskoládat?
2010. dec. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
56%
Szerinte mi a normális szak?
2010. dec. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
50%
ez a kérdés már egyszer felvolt téve
2010. dec. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
61%
Jól pofánvernélek szakra kellene menned
2010. dec. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

Szerintem továbbtanulásnál nem csak azt kell szem előtt tartani, hogy mit szeretnél tanulni, mi szertnél lenni, hanem azt is, hogy ha végeztél a sulival mivel tudnál elhelyezkedni.Kommunikáció és médiaszakra nagyon sokan mennek, ezért nem biztos, hogy olyan jó választás lenne ez Neked.Lehet, hogy nem tudnál elhelyezkedni vele és akkor hiába végezted el a sulit.


A nővéred nagyon rendes és törődik Veled, ez látszik.Egyáltalán nem szemétség, hogy olyanra nem adja a pénzét, amit rengetegen tanulnak.Gondolj bele, minek ennyi ember erre a területre?Akik elvégzik a sulit ilyen szakon a fele, ha el tud ezzel helyezkedni.

Másrészt amióta azt mondta fizeti a sulit, lehet, hogy változtak a dolgai.Lehet, hogy neki is szüksége van a pénzre.

Ahhoz, hogy el tudja kezdeni a saját kis életét, hogy a későbbiekben boldog családban éljen egy szerető férjjel és gyerek(ek)kel bizony kell pénz is.

2010. dec. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Én most tettem fel először a kérdést, belinkelnéd az előzőt, ha megvan?


Szerinte csak mérnöknek meg orvosnak érdemes menni, de én újságírással szeretnék foglalkozni.

2010. dec. 26. 15:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!