Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a tesóm? Hiába...

Miért ilyen a tesóm? Hiába teszem meg azt a bizonyos lépést, viszonzást nem látok.

Figyelt kérdés

Furán fogalmaztam meg a kérdést, elnézést, ha hosszú lesz, de ki kell írnom magamból.

Összevesztem a szüleimmel a párom miatt,mivel anyám nem volt hajlandó mellettem kiállni és inkább keresztanyám szavára adott, lelki terrorban éltem, nagyon rossz időszakot éltem át.Ez hosszú lenne,ha kéritek leírom.

Van 2 tesóm, legyen X,Y.Mindkettőnek családja van már.

X tesómmal minden jó, sógornőmmel is rengeteget beszélek, meg ugye ott a keresztlányom.

De Y...Mikor összevesztem a szüleimmel,el is kölltöztem, akkor még Y feleségével(sógornőmmel) jóban voltam, voltam is fel náluk, mert azt mondta nekem, hogy Ők nem haragszanak rám.Ennek örültem, de nem tudtam, hogy hidjem e el.Telt az idő, egyszerűen már a köszönni sem köszöntek, az unokahúgom(lányuk) az se akar kommunikálni velem, lenézően köszön.Annyira rosszul esik, mikor semmit nem csináltam nekik és így állnak hozzám.Én mindig érdeklődök felőlük, de ők soha.Y tesómnak is volt születésnapja, írtam is neki, Ő még annyit sem írt vissza, hogy kösz.Ez nekem annyira rosszul esik, én próbálok "közeledni", de ezt viszont nem látom,nem érzem.

Azért X,Y-ont írtam, mert nem akartam neveket feltűntetni.

Köszönöm, ha végig olvastátok, jó volt kiírni magamból.


2011. szept. 12. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Megértem hogy ez téged bosszant, én csak annyit tudok mondani hogy valaki terjeszti rólad a hülyeséget és kibeszélnek a hátad mögött lehet ennek kéne kicsit utána járnod.
2011. szept. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát akármi is volt a probléma közted és a szüleid között,úgy néz ki, hogy Y-ék a szüleidnek adnak igazat :(


Majd ha véletlenül nekik lesz valami nagy problémájuk,és nem tudnak kihez fordulni,lehet hozzád fordulnak,mindenféle bocsánatkérés nélkül...Nem tudom hogy állsz anyagilag,de az a legfontosabb, hogy anyagilag legyél független a szüleidtől,s mindenkitől,legalább neked nem kell majd se a szüleidtől,se a testvéreidtől segítséget kérned...


Nekem sem felhőtlen sajnos a tesómmal a kapcsolatom,én már beletörődtem, hogy nem számíthatok rá semmiben,de ő se számítson rám semmiben majd...


Ha úgy érzed megér annyit a kapcsolatotok,akkor próbálj meg beszélni velük,és a szüleiddel is kibékülni...

2011. szept. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Már 1 éve, hogy eljöttem..Anyummal beszéltem néha, de ha jött valami levél vagy ilyesmi, amúgy nem hivnak, meg is mondta nekem, hogy direkt nem hív.De szerintem ez a dolog rám és a szüleimre tartozik, tesómnak nem kellett volna így hátat fordítani.Sőt, először a sógornőm jópofizik meg minden, utána arra sem méltat, hogy köszönjön.

Biztos lesz olyan, hogy hívni fognak meg hasonlók,de nem kellene foglalkoznom velük, ha ők most ilyenek.Csak az a jó szívem....

2011. szept. 12. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!