Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az én szüleim és a párom...

Az én szüleim és a párom szülei holnap találkoznak. Hogyan zajlik egy ilyen találkozás?

Figyelt kérdés
Miről szoktak ilyenkor beszélgetni? Mik a jó témák amiket be lehet vetni? Hogyan lehet elkerülni a kínos csendet?
2010. dec. 27. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Abszolút jó téma, amiről minden szülő imád beszélni: a saját gyermeke kiskorában. :-) Ha kínos csend állna be.
2010. dec. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Probaljatok lazak lenni a paroddal es olyan temakat felhozni(az lehet akar munka vagy epp kikapcsolodas is) ami kozos lehet a szulokben. Az anyukaknak jo lehet a fozes, mindjart itt a Szilveszter ki hogy kesziti a toltott kaposztat vagy ilyenek. Az apukaknak foci ki kinek szurkolt a VB alatt vagy a Forma1 nezesekor. Csak nyugodtan es ugyesen!
2010. dec. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

egyszer olvastam egy gondolatot, hogy igazából arról is megismerszik két jóbarát, hogy tudnak csendben lenni egymás társaságába. Ez nagyon igaz! Amíg csak ismerősők egymásnak, addig kínosan ügyelnek arra, nehogy abba maradjon a társalgás, ezt tapasztaltam is, hogy így van. Bízd rájuk! Megoldják! Ne féltsd őket, négy emberből, akik törekszenek arra, hogy a legjobb benyomást keltsék a többiekben, mindig akad egy, aki továbblendíti az eseményeket. Igazából az a fontos, hogy ne legyenek görcsösek, viszont legyenek természetesek. Ha magukat hozzák, nagy baj nem lehet. Ha módodban áll, figyeld őket, persze, ne úgy, hogy ez látszódjon. Nagyon kiváncsi vagyok rá, hogy sikerül. Én már több ilyent átéltem: mikor a szüleim elsőzőr találkoztak a leendő anyosómékkal, és mikor én találkoztam a leendő nászunkkal.

Mindkettő nagy élmény volt.

2010. dec. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tetris ***** válasza:
75%

Ezek a feszengő, kicsit suta első találkozások a legszebb emlékek lesznek majd később. Szerintem a humor átsegít a legkínosabb pillanatokon.

Sztem kérdezz rá a párod szüleire, hogy ők hogy élték meg, amikor összehozták a szülőket annak idején.

Vagy az is egy kedves emlék lehet, ha elmesélik, hogy ismerkedtek össze.

Csak nyugi, mindenkinek egy kicsit kényelmetlen az első találkozás, de majd összecsiszolódnak, ha már lesz 5-6 unokájuk.

2010. dec. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Megnyugtató is volt, de ennek ellenére még mindig aggódok egy kicsit, de egyszer túl kell esni rajta.

2010. dec. 27. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!