Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim miért nem akarják...

A szüleim miért nem akarják hogy pilóta legyek? Annyira idegesítő hogy még ebbe is beleszólnak!

Figyelt kérdés

Azt mondták hogy mindent meg fognak tenni hogy ne vegyenek fel a pilótasuliba!!!

Ezt megtehetik? :( Már így is mindenbe beleszólnak!!!!


2010. dec. 27. 14:26
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
77%
meg akarnak kímélni, nem sok ember lehet pilóta
2010. dec. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
41%

az én apukám is pilóta.


költözz el!!!

ha angykoru vagy, azt csinálsz, amit akarsz, nem szolhatnak bele.

2010. dec. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:

pilóta alkalmassági vizsgálaton is voltam már és átmentem


alkalmas lennék pilótának

2010. dec. 27. 14:31
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
Iszonyatos lovékba kerül...
2010. dec. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
87%
Elég rosszul teszik. A férjem szülei annak idején gőzerővel keresztbe tettek neki, hogy ne legyen pilóta. Végig ment az összes teszten, megfelelt. De ugye a jóságos szülők!!! A férjem mai napig is emlegeti nem találja szakmailag igazán a helyét, mert ő pilóta akart lenni.
2010. dec. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
még csak 14 éves vagyok és már most el tudnám kezdeni a repülést kis siklórepülővel és utána jöhetne a kis motoros repülő és így tovább a Boeing 737-800-asig
2010. dec. 27. 14:33
 7/42 anonim ***** válasza:
79%

Mit szeretnének, mit tanulj inkább?

És milyen pilóta akarsz lenni? Vadászpilóta? Utasszállító? Egyáltalán hol tanítanak ilyet?

Én eddig egyetlen alkalommal botlottam egy külföldi vadászpilóta képző hirdetésre, no oda én sem szívesen engedném a gyerekemet, félteném.

Ha ők finanszírozzák az iskoládat, akkor van beleszólásuk abba, mit tanulsz.. Ha már függetlenedtél, akkor viszont azt csinálsz, amit akarsz.

Ha vadászpilóta akarsz lenni, akkor nyilván tisztában vannak vele, hogy veszélyes munkakör, de az átlag ember az utasszállító repülőkön sem érzi magát biztonságban.. Hát ha még a gyereke egész életében repkedni akar!:) Emellett biztos nehéz az elhelyezkedés, rengeteg mindennek kell megfelelni..

2010. dec. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%
És mit hoznak fel, miért nem akarják? Mert ha utasszállító pilóta akarsz lenni, az nem olyan rossz ötlet:)
2010. dec. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:

pedig itt van a közelben egy pilótasuli (Dunakeszin) kb. 10 km-re tőlünk.

Azt megérteném hogy oda le Kaposvárra nem engednének el. ott Cirrus gépekkel repülhetnék (a kedvenceim)

2010. dec. 27. 14:38
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj,ahogy betöltöd a tizenhatot,kezdj el vitorlázórepülni.Én is,,nagypilótának"készülök(Malév(L))de mindenem a repülés,így ahogy lehetett,elkezdtem a vitorlát.Ha ebből meglesz a szakszóm(talán jövőre:))és közben felvesznek légiközlekedésire,motoros pilóta lehetek,ha nem vesznek fel,lehet gyűjteni egy pár milliót.Ha megvan vagy hat-hétszáz óra motorossal,akkor kezdenek szóba állni az emberrel a légitársaságoknál.Kb ez a helyzet nagygépig,bár ha odáig nem jutok,azzal is beérném,ha oktathatnék vitorlát is,motorost is:))Ha pedig majd elkezdesz vitorlázni,a szülők idővel megszokják és halál természetes lesz nekik.Nekem annyiból könnyebb dolgom volt,hogy anyukám is vitorlázott,így nem volt nagy csodálkozás,mikor én is repülni akartam:))
2010. dec. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!