Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben nem tehetek semmit...

Ebben nem tehetek semmit ugye? Melyek a tipikus férfi sportok? Miért tetszik ennyire hogy focizik?

Figyelt kérdés

a barátommal 3hónapja járunk.

6éve focizik, már csak ez az idény van neki és eldöntötte hogy abbahagyja, mert unja. és másik sportot akar választani.

nekem nagyon bejön hogy focizik, imádom ha egy pasi focista, persze nem ezért jöttem össze vele de ez számomra tipikus férfia sport, szomorú vagyok hogy abbahagyja:(


2011. máj. 4. 13:49
 1/10 A kérdező kommentje:

nyilván nem dönthetek helyette, meg nem mondhatom neki hogy "focizz mert az jön be!" nem az én életem. de úgy ismertem meg hogy focizik, meg hogy sportos, erős ilyenek:)

és most hogy leáll tuti elfog hízni vagy ilyenek.

2011. máj. 4. 13:50
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
na ja férfi sport:S Rúgják ide oda a labdát meg minden közben a rajongók egymással harcolnak:DSzép sport de mi értelme csinálni ha nem élvezi és még csak nem is keres vele,nagyon sok "férfi"sport van még és ha már izgalomra vágyik ott van még az amerikai foci:)Mindenféle vízisportok is vannak és szomorú hogy te csak ettől látod vonzóbbnak
2011. máj. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

nem! direkt kihangsúlyoztam hogy nem ettől látom vonzóbbnak, mert mikor összejöttem vele nemis tudtam hogy focizik!!

csak egyszerűen megszerettem csaj létemre általa magát a sportot, ennyi. de persze az ő döntése

2011. máj. 4. 13:54
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nem azért jöttél vele össze akkor meg nem mindegy? Ahogy írtad: "az ő élete".
2011. máj. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

Ha én lennék a pasid és meglátnám ezt a kérdésedet, csalódott lennék és úgy kivágnálak mint macskát szarni.


Küldd vízilabdázni.

2011. máj. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha elkezd sziklát mászni, akkor majd bele szeretsz abba is, ne parázz.
2011. máj. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ajánlom neki az MMA-t! Egy hét és vissza akar majd menni focizni.
2011. máj. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy másik pasit aki focizik, a barátod így legalább esélyt kap egy normális barátnőt keresni magának.
2011. máj. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez a helyzet. Nagyon bejött, hogy focizott a párom, de aztán abbahagyta(távkapcsolatban éltünk és inkább hozzám járt le hétvégenként). Egy ideig azt mondta, hogy nem baj, de mióta rájött, hogy felszedett 2-3kg-ot, újra elkezdett focizni...Azóta én is megszerettem a focit, a Barca meccseket együtt nézzük ha tudjuk, és az udvarra is kimegyünk kettesben rúgni a bőrt :)

Ha mást nem te is csald le az udvarra és cselezgessetek együtt :)


21/L

2011. máj. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tipikus férfias? Én egész suli alatt jártam focizni, meccseket is nézek, de kevés lányosabb lány van nálam.

A húgom kickbox-ol, na az férfias.


Itt konkrétan a focira izgulsz, vagy arra, hogy férfiasabbnak lásd a barátodat egy általad férfiasnak titulált aktivitás végzése által?

23/L

2011. máj. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!