Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért éreztetik velem azt, h...

Miért éreztetik velem azt, h fél ember vagyok, csak mert nincs párom?

Figyelt kérdés

egyre jobban idegesít, h sokszor 15-6 éves ismerőseim beszólnak, h "most már összeszedhetnél vkit", csak mert nekik éppen van párjuk. Mi az h összeszedhetnél? Én ennél komolyabban veszem. De idősebbek is, onnantól, h lesz vkijük, már sosem érnek rá, vagy pedig lesajnálóan beszélnek, mert az én életem biztos keserű , és ne aggódjak majd én is találok vkit...persze boldog lennék ha így lenne, de mégis jól érzem magam a bőrömben nélküle is. Az viszont nagyon idegesít h folyton ezt kapom

19L


2010. dec. 27. 21:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem kell foglalkozni velük,ne vedd magadra! Mosolyogj jó nagyokat rajtuk. Ha te valóban jól érzed így magad,akkor mit foglalkozol velük?Nem az a fontos, hogy ők mit gondolnak rólad,vagy hogy látják a te életed,hanem hogy te milyennek látod,mennyire érzed így jól magad! ;)
2010. dec. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én is 16 vok csak.. de 19 évesen ne ilyen kis p.sáknak adjál a véleményére..majd eljön az ideje.: D
2010. dec. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Ugyanebben a cipőben járok 21 évesen...Bírom az olyan legyintést, mikor kérdezik hogy van barátod? Én azt mondom nincs. Erre vágnak egy lenéző fejet, és azt mondják: "Majd lesz, nem vagy lekésve semmiről" De közben én tudom, hogy nekik ennyi idős korukban már X éve tartó kapcsolatuk volt, és ez sz*r. Bár te azt mondod így jól érzed magad (jó neked) mert én nagyon nem....Engem nagyon idegesít ez a helyzet...
2010. dec. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb barátnőm 26 évesen van ebben a helyzetben.

Holott volt kapcsolata: 18 évesen összejött a barátjával, akivel 6 évet együt töltöttek, "álompár". Most meg...


Szerintem jó esetben egész ember vagy akkor is, ha nincs párod. És ha van is, akkor is független vagy tőle bizonyos szinten. De sokaknak az életük értelme, hogy legyen valakijük, pedig ez nem jó..

2010. dec. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
30 éves vagyok, nincs párom, istenien jól érzem magam, és tizenöt éve is leszartam azokat a pi.ákat, akiknek a kúrólovag volt a mérce az élethez.
2010. dec. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy nem vagy kapcsolatfüggő, mint ők.
2010. dec. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ez volt. Állandóan nyomták nekem a dumát apukámék is, hogy szedjek már össze valakit, mert ez így nem normális egyedül, vagy ő szerezzen nekem? Tiszta gáz volt. Azóta van párom, de most meg öcsémet piszkálják:(
2010. dec. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ezt már én is hallgatom egy pár éve, rohadt idegesítő.

21F

2010. dec. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is "páratlan" vagyok, saját elhatározásból, évek óta. Elegem lett a "csak legyen valaki, hátha jó lesz" kapcsolatokból.. Persze örülnék, hogy utamba sodorná az élet a nagy Ő-t, de abszolút megállok minden téren egyedül, sőt, erősebbnek érzem magam. Nem függök senkitől.. szerencsére a környezetem már megszokta, bár először néha furcsán néznek, ha valaki rákérdez, van-e valakim, én meg azt válaszolom hogy "Nincs és egy darabig még nem is tervezem!" A kapcsolatfüggők ilyenkor megbotránkozva nyelnek egyet..:)
2010. dec. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

Ugyanez a helyzetem 20/L

Egy ideig nagyon zavart, most különösebben nem izgat, sőt, kifejezetten jól érzem magam. Hozzászoktam.

Van egy barátnőm, 13 éves kora óta nem volt olyan, hogy ne lett volna pasija, mindig akkor dobta az előzőt, ha már biztos volt a következő. Ő el sem tudja képzelni, hogy nekem mennyire "szörnyű így az életem". Én most teljesen jól érzem magam így, van időm magamra, úgy osztom be a kevéske szabadidőt, ahogy jól esik, nem kell senkire nem tekintettel lenni, és koncentrálhatok a jövőmre. Majd aminek jönnie fog, az úgyis jönni fog.

2010. dec. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!