Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék a lányommal? Már...

Mit tehetnék a lányommal? Már teljesen ki vagyok készülve!

Figyelt kérdés
A 14 éves lányom egyszerűen elviselhetetlen lett.Például elmegy valahova csak úgy nem veszi fel a telefont nem jön haza stb.Én nagyon nem tudok mit csinálni mert egyedül nevelem és nagyon sokat dolgozok ezért nem vagyok otthon és el tud menni.Nem tudom mért lett ilyen egyszerűen úgy viselkedig mintha örülnöm kéne annak hogy eltűr.De amit ma csinált az már eviselhetetlen!Kivettem szabadságot hogy együtt lehessünk de ő szó szerint kidobott a saját lakásomból mert valami bulit tart...Amikor tiltakozni akartam kizárt.Eljöttem mert nem tudtam mit tehetnék és most az egyik barátnőmnél vagyok.Mit rontottam el ennyire?Megtudom még nevelni ennyi idősen?Tudom hogy túl sokat dolgozok és azért lehet ilyen de csak miata csinálom és mindent megkapott és megkap amit csak akar!Akkor mért ilyen?Segítsetek!
2010. dec. 28. 18:59
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
31%
Egyrészt tini,ezért lehet kinövi.Üljetek le és beszéljétek meg,lehet bántja valami.Ezt nem értem,hogy zárhatott ki a saját lányod.:/Nem lehet,hogy el van kényeztetve?
2010. dec. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

Akkora pofont lekevertem volna neki, hogy csak úgy forog.

Az a baja, hogy nincs apja, ezen kívül semmi más, de ez már tényleg durva. Simán kihívnám a rendőröket,hogy kizárt a házamból. Majd megtanulja a leckét.

2010. dec. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak el van kényeztetve egy kicsit. Én azt javaslom, hogy próbáld meg visszafogni a dolgait, ha akar valamit akkor már csak azért se kapja meg...
2010. dec. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
94%

Vannak bentlakásos iskolák, ahonnan akkor jöhet ki, amikor te akarod. Tanul szabályokat, amit te nem tanítottál neki.

Még nincs késő, mert a következő esetben már meg is fog ütni. Állj a sarkadra, mert így a cipőjét fogod pucolni, amíg élsz.

2010. dec. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
18%
A gyerek mindig meghálálja a szüleinek a kapott nevelést.
2010. dec. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

"Tudom hogy túl sokat dolgozok és azért lehet ilyen de csak miata csinálom és mindent megkapott és megkap amit csak akar!"

mert elszemtelenedett.. az tuti h én is lekevertem volna neki egy kvanagyot, a barátnői előtt hogy megszégyenüljön, aztán mindenkit hazaküldtem volna..

16/L

2010. dec. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
83%
Pár csattanós pofon lehet elég lenne.
2010. dec. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

20 éves vagyok, de ha anyámmal egyszer is ilyet tettem volna, repülhettem volna a lakásból!


Szerintem, nyugodtan adj neki akkora pofont,hogy menet lesz a nyakán, ill. közöld vele, hogy januártól mehet koleszba..szerintem légy hatásos és erélyes

2010. dec. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Én most azonnal hazamennék a helyedben! Mi az hogy KIDOB a saját házadból, a saját kölköd??? Menj haza talán kinyitotta az ajtót, ha nem, és nem enged be, hívj ki egy lakatost, és cseréltess zárat, ő majd ad az új zárhoz egy kulcsot. A kisasszonynak meg ne legyen. Adj le neki három négy jókora pofont, de úgy hogy a fal adja a másikat!!!! Kiabálj, ordibálj vele, szóhoz se hagyd jutni, küldd fel a szobájába, és ne csinálhasson semmit két hónapig ( bulizás ilyesmi )! Fájni fog ez neked nagyon, hisz eddig rövid pórázon tartottad ( már ahogyan kivettem a szövegből ). De hidd el, ha így el hagyod zülleni, akkor már csak egy lépés neki a drog, cigi, pia, szex stb.
2010. dec. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

Mindent megkap amit csak akar. Ezzel leírtál mindent. nem kellene mindent megadnod neki. Ne ezzel akard kárpótolni az apját... Sajnálom, el lehetsz nagyon keseredve, de neveld meg őt addig, amíg lehet. Mikor hazamész, olyan büntetést adj neki, amit soha nem felejt el. Hogy képzeli a kis taknyos, hogy a saját anyukáját kizárja otthonról?? Azért álljon meg a menet, te az egész életedet rá szenteled, kidolgozod a beled, hogy mindene meglegyen, és ez a hála???

Ne haragudj, de azért nekem ez már sok lenne, ezt én nem engedném meg neki... Lépj valamit, mert ha így folytatja, a végén már senki sem fogja őt megállítani! Sajnálom, de így van.

2010. dec. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!