Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék a lányommal? Már...

Mit tehetnék a lányommal? Már teljesen ki vagyok készülve!

Figyelt kérdés
A 14 éves lányom egyszerűen elviselhetetlen lett.Például elmegy valahova csak úgy nem veszi fel a telefont nem jön haza stb.Én nagyon nem tudok mit csinálni mert egyedül nevelem és nagyon sokat dolgozok ezért nem vagyok otthon és el tud menni.Nem tudom mért lett ilyen egyszerűen úgy viselkedig mintha örülnöm kéne annak hogy eltűr.De amit ma csinált az már eviselhetetlen!Kivettem szabadságot hogy együtt lehessünk de ő szó szerint kidobott a saját lakásomból mert valami bulit tart...Amikor tiltakozni akartam kizárt.Eljöttem mert nem tudtam mit tehetnék és most az egyik barátnőmnél vagyok.Mit rontottam el ennyire?Megtudom még nevelni ennyi idősen?Tudom hogy túl sokat dolgozok és azért lehet ilyen de csak miata csinálom és mindent megkapott és megkap amit csak akar!Akkor mért ilyen?Segítsetek!
2010. dec. 28. 18:59
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Hazamentem és már nyitva volt az ajtó.Probáltam mindent úgy csinálni mint ahogy tanácsoltátok.Bementem a lányom kapott két nagy pofont nagyon meg is lepödött mert soha nem ütöttem még meg de én is meglepödtem saját magamon.Aztán kedvesen elküldtem mindenkit és utána jött a lányom hisztije.Lejelszavaztam a közös gépet elvettem a laptopját és a telefont is egy időre.Most itthon leszek jövőhéten szóval nem tud elmenni sehova helyette segíthet mosni,főzni,takarítani.Jövő hónaptól kevesebbet is dolgozok és többet leszek itthon és így majd többet lehetek vele.Köszönöm a válaszokat!Sokat segítettetek!
2010. dec. 29. 15:58
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nagy tisztelet neked, mert tudtál változtatni.

Remélem, az egész életeteken.

Azt hiszem, hogy ezzel a makarenkói pofonnal jóra változtattad a züllésnek induló fiatal életet.

Lehet, hogy most dühös, megbántott és vicsorog magában, de már 5 év múlva hálás lesz neked.

Jó egészséget ,erőt és okos szeretetet kívánok neked.

2010. dec. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Még valami: én hozzátenném neki, gondolkodjon el, miért kapta a pofont, miért teszed vele, és írja le vagy mondja el (ha hisztizne és nem értené a dolgokat...). És kérjen bocsánatot, ameddig ezek nincsenek meg, addig én nem tárgyalnék vele.
2010. dec. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Kitartas!

Most meg hisztizni fog, s nem targyal Veled, esetleg kozli azt, hogy utal Teged, sot meg azt is, hogy a szemedre hanyja, hogy nem Erted meg Ot, s nem szeretted Ot elegge...maradi vagy stb.

Majd kinovi ezt, de addig nagyon sok turelemre van szukseged, En a "szeretetet" alkalmaztam, tehat nem reagaltam erre a hisztikre, s igyekeztem hatarozott lenni. Ma mar ez a lanyom 23 eves, de nagyon jo lett a kapcsolatunk.

Legy eros! Barmire hivatkozik, mint baratok, szomszedok, hogy nezd meg, annak lehet, s az azt teheti, amit akar...

Erre En pl. mindig azt valaszoltam, hogy nem az En gyermekeim, es semmi kozom hozzajuk. Nekem Te vagy a gyermekem!

2010. dec. 30. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Szia!

Na hogy álltok?

2011. jan. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!