Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól sejtem, hogy abortusza volt?

Jól sejtem, hogy abortusza volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kérlek ne ítéljetek el,és ne írjátok,hogy nem kellene Anyukám dolgába beleütnöm az orrom,de most már összeraktam a sok véletlent,és elég fura dolog jött ki a végére. A lényeg ott kezdődött,hogy még kiskoromban (amikor nagy ritkán veleszoktam aludni) egyszer mondta,hogy még véletlenül se rúgjam meg,mert baj lesz(úgye álom közbe sokszor előfordul a kisgyerekekkel,hogy véletlenül megrúgják a mellettük fekvőt)Aztán még utána nap a metrón direkt meglökte valaki,ő pedig kiborult,mondván,hoggy nem kellene löködni,mert műtéte volt.Erre nekem soha nem adott magyarázatot,de annyit tudok,hogy heg meg semmi sem volt rajta soha,és nem is aludt bent a kórházban.

Most epdig a társasházunkba nem rég új szomszéd költözött,akit már régóta ismertünk,és van egy kisfiúk.Anya a kisfiúhoz rendszeresen tjár,játszani vele,meg őt is áthozza,és nagyon szereti. AZ anyukájával is abrátnők. Most tűnt fel,hogy a kisfiú pont annyi idős,amióta ez a műtét dolog történt. Remélem értitek,de nayon kétségbe vagyok esve. Bár igazából miután engem megszült,utána is beteg lett,tehát lehet ezis indok az abortuszra. Kérlek szépen Benneteket,hogy ne oltasatok le,mert nagyon nayon szomorú vagyok,már a gondolattól is,hogy lehetett volna kistesóm....:S

Előre is köszönöm a válaszokat,a helyesírási hibákért epdig bocsánat,de elég gyorsan gépeltem!


2010. dec. 28. 20:42
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem, hogy megtudd mi történt, csinálj anyukádnak egyik hétvégén egy kellemes napot.

Tényleg mindent csinálj meg, hogy neki ne kelljen, és kezd el vele beszélgetni.

Avasd be a saját titkaidba,hogy láttál egy ilyen-olyan srácot stb.

És utána vesd fel neki ezt,amit itt leírtál, és beszéljétek meg...


Szerintem sikerrel jársz majd, és minden tisztázódik.

2010. dec. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
97%
De ebből nem feltétlen következik, hogy abortusza volt. Lehetett más is, vagy ez is.. Hány éves ő és te? Gondoltál már rá, hogy megkérdezed?
2010. dec. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
97%

Lehetett egyéb nőgyógyászati műtétje is. De ha abortusza volt,akkor arra biztosan megvolt az oka. Ha egyedül nevel téged, akkor ez érthető lenne.

Legokosabb,ha megkérdezed anyukádat.

2010. dec. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen jó fej Anyukád van,hogy így szeret egy "idegen" kisgyereket,akkor szerintem nem haragudna meg,ha leülnél vele megbeszélni a dolgot! Az a legtisztább,ha rákérdezel.
2010. dec. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Igen biztosan a legjobb megoldás az lenne,ha megebszélnem vele,csak olyan nehéz erről beszélni:S Én 15 Ő 39.
2010. dec. 28. 20:48
 6/50 anonim ***** válasza:
15%

Ha arra gondolsz hogy a szomszéd kisfiú lehet az öcséd, akkor nem érted mi az az abrotusz.

Abortusz a terhesség elején lehet, amikor még nem is látszik, a baba annyira kicsi. A szomszéd kisfiú pedig valahogy csak megszületett. Viszont abortusznál a gyermek meghal. Úgyhogy ez a lehetőség kilőve.

Nem lehetetlen az abortusz, de lehet hogy valamilyen más nőgyógyászati műtéte volt, nem kell rögtön erre gondolni.

Az a legtisztább, ha leülsz anyukáddal és megkérdezed.

2010. dec. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igen lehetséges. Szerintem azonban még ha így is történt nem ítélheted el az édesanyádat emiatt, lehetséges az is hogy elvetélt, és utána kellett egy műtét. Nem biztos hogy el akarta vetetni.

Én láttam egyszer anyu terheskönyvét, és abban láttam hogy három és két évvel az én születésem előtt volt neki két vetélés/abortusz(nem volt egyértelmű hogy melyik). Egyszer kiskoromban el is csíptem egy mondatot, de abból sem tudtam meg biztosan hogy mi történt. De úgy döntöttem nem foglalkozom vele, neki is biztos nehéz ez, jobb ha én nem bolygatom. Amúgy van egy 5évvel idősebb nővérem.

2010. dec. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a szomszéd kisfiú pontosan mivel támasztja alá az abortuszt?

Ha kíváncsi vagy, arra csak ő adhat választ. Lehetett valamilyen más kisebb műtét is.

2010. dec. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:
Utolsó,nem dehogyis.nem arra gondolok,hogy a kistesóm! Hanem arra,hogy lehet,hogy Rá emlékezteti,és azért ragaszkodik hozzá,lehet,hogy benne van az a bizonyos"lehetne akár az enyém is" gondolat. Erre értettem.
2010. dec. 28. 20:52
 10/50 A kérdező kommentje:
Bocsánat,nem utolsó,hanem aki utánam írt kommentet...
2010. dec. 28. 20:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!