Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért pont velem történt ez meg?

Miért pont velem történt ez meg?

Figyelt kérdés
Azt hiszem szerelmes vagyok egy nálam 11 évvel idősebb válófélben lévő férfiba !!! Nem tudom, mit kellene, hogy tegyek !! Ők már kimondhatjuk, hogy nem egy pár hiszen februárban válnak el. Mi ismerjük egymást egy ideje, de eddig nem jutottunk el csak egy pusziig. Nem, nem smárolás volt, csak egy ártalmatlan puszi az arcára..Rengeteget beszélgetünk telefonon és személyesen is és kezdem úgy érezni, hogy amikor nincs velem megszűnik bennem valami!!! Rettenetesen hiányzik ha távol vagyunk egymástól. De félek. Félek mert volt már nálam 8 évvel idősebb barátom aki nagyon csúnyán bánt velem.. Nem szeretném, ezt a hibát elkövetni. Igaz Ő teljesen más... Jó persze most beszélhetnénk arról, hogy biztos azért látom így mert szeretem.. De nem!! A másik pasiban pont ez a negatív tulajdonság az ami megfogott..(exem, ha valaki nem értené) De Ő nem olyan. Nagyon intelligens és kedves. Sokat tesz értem ami az exemre egyáltalán nem mondható el illetve nem VOLT elmondható. De nem tudom, hogy Ő mennyit érez irántam! Hiszen a társaságomat azt kedveli többször kinyilvánította, hogy szeret velem lenni. Szereti ha mellette vagyok. De ez lehet, hogy csak a válás miatt van ?? A történethez hozzátartozik, hogy egyszer amikor kicsit többet ivott a kelleténél azt mondta hogy szerelmes belém... Ezt azóta mondta még egyszer hasonló állapotban. Ezért is vagyok bizonytalan.. Várjam, míg Ő lép vagy próbáljam meg én?? Szerintetek??
2010. dec. 29. 00:23
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Én engednék a kísértésnek és maximum attól félnék, hogy én leszek a következő nő az életében, aki megbántja.
2010. dec. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem az ő hibájából történt a válás tehát nem azért mert megcsalta a feleségét akkor engedj neki, majd lesz ami lesz. Ha ő nem lép az lehet hogy az jelenti hogy nem mer vagy nem akar még, lehet attól tart hogy még nem akarsz vele lenni mert válófélben van. Azért mert az előző pasid rosszul bánt veled és megbántott még nem jelenti azt hogy vele is ugyan ez lenne. Hajts rá és majd kiderül mi lesz. Sok sikert!
2010. dec. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Várd meg mindenképp,míg elválnak és szép lassan nyilvánítsd ki neki,hogy neked tetszik és többet is szeretnél tőle,mint csak barátság.Ez minden,amit tehetsz.Ha ő nem fog kezdeményezni a válás után,akkor próbáld meg te.Ha nem mutat érdeklődést irántad,akkor hagyd.
2010. dec. 29. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ő most válófélben van, nem egyszerű a helyzete gondolom kavarognak az érzelmei, szüksége van hogy helyére kerüljenek a dolgok.


Ami biztosan látszik: bejössz neki. De könnyen lehet, hogy időre van szüksége, hogy túljusson a váláson. Ha fontos Neked, hagyj neki időt, barátkozzatok, de ne "nyomuljál", neki biztos szüksége van egy kis "szusszanásra" amíg új kapcsolatba kezd.


A 11 év meg nem számít, gondolom mindketten felnőtt emberek vagytok. Az exed biztos nem azért volt Veled szemét, mert idősebb volt Nálad, hanem mert ilyen volt a természete.

2010. dec. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!