Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért pont velem történik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pont velem történik /történt ez?

Figyelt kérdés

lassan egy éve h elvesztettem barátomat egy autóbaleset miatt ,meghalt...:( nemtudok tovább lépni rajta..másra nem is gondolok csak arra h milyen jó lenne ha itt lehetne mellettem :( sokáig ugy gondoltam jobb lenne ha énis meghalnék és öngyilkos akartam lenni többször is :S de rájöttem h ennek ő se örülne se a szeretteim igy nem tettem meg :S

de hogyan léphetnék tul ezen?ez egyszerűen lehetetlen :(

és ez nem kam..igy történt az egész :(

nagyon szerettük egymást,mindig mellettem állt,és én ő mellette..vele vesztettem el ahogyan ő is velem ..

nehéz volt kiharcolni szerelmünket..sokan ellenezték :(

nem alkohol vagy hasonló dolgok miatt történt a baleset..mi nem tehettünk róla :(


2011. szept. 10. 19:51
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
és szülei engem hibáztatnak az egész ügyben :(
2011. szept. 10. 19:53
 2/12 anonim ***** válasza:
40%
Pszichológus.
2011. szept. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
már párszor voltam pszchiológusnál,de nemsokat segitettt :(
2011. szept. 10. 19:57
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
Egy üveg orosz whisky ;)
2011. szept. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Márpedig el kell fogadnod, bármilyen szomorú is, mert megváltoztatni már nem tudod, ami történt. Nagyon sajnálom, ami történt, de bele kell törődnöd, más lehetőség nincs. Ne akarj görcsösen túllépni, az idő majd tényleg segíteni fog. Tudom, hogy nem ugyanaz, de nekem az segített sokat, amikor életem szerelme otthagyott, hogy leültem és megbeszéltem magammal, hogy akármennyire szar és fáj, tenni már nem tudok semmit, ennek valamiért így kellett történnie, el kell fogadnom és tovább kell lépnem. Ha jött egy hullámvölgy, mindig erre emlékeztettem magam. Az önpusztítás pedig nem megoldás, ne hallgass az ilyen barmokra, akik azt tanácsolják, hogy igyál. Helyette kezdj sportolni, válassz ki egy rövidtávú célt és közben gondolj a barátodra, amilyen gyakran csak jön. Éld át a fájdalmat, de mindig tartsd szem előtt, hogy sajnos ő visszavonhatatlanul elment és csak beletörődni tudsz. Hidd el, el fogsz jutni arra a pontra, hogy már nem fog mardosni a fájdalom és szép, fiatalkori emlék lesz a szerelmed. És nagyon boldog leszel egy szerető férjjel az oldaladon pár év múlva.
2011. szept. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

nem kezdek el inni..és egyéb káros dolgokat..

sokszor ugy érzem jobb lenne meghalni és talán igazam is van ;(

a srác szülei engem hibáztatnak ez igy mégjobban fáj :(

próbálok hobbikat keresni...járok sportolni,festek,táncolok(versenyszerüen) ,de mindenről ő jut eszembe..:S

ugy érzem sohanem teszem ezen tul magamat

szörnyü visszagondolni h ott volt mellettem..haldoklott és én nem tehettem semmit :(

azóta egy héten max 5órát alszok.alig eszek..


nemtudok tul közel engedni magamhoz ismét 1 fiut see..őszintén szólva félnék egy uj kapcsolattól :(

2011. szept. 10. 22:53
 7/12 anonim ***** válasza:
Pszichológus, és nem pár alkalommal, hanem folyamatosan, terápiaszerűen. A srác szüleinek is!
2011. szept. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
a srác szüleinek hiába mondanám..szóba se állnak velem :( nekem ugyanannyira rossz ez mint nekik,de mégis engem hibáztatnak..kezdem elhinni h én vagyok a hibás a történtek miatt :(
2011. szept. 11. 00:12
 9/12 anonim ***** válasza:
Tudom hogy nehéz,de próbálj keresni valaki mást.Te is látod hogy ez így nem maradhat.! Kitartást+
2011. szept. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
mindenki másban őt keresem...:( nem akarok senkit hülyiteni..nem érzek rajta kivül senki iránt semmit..hiába mondom egy fiunak h szeretem ha nem igaz...igy senkinek se lenne jó :(
2011. szept. 11. 01:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!