Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viszonyultok a párotok/él...

Hogy viszonyultok a párotok/élettársatok/esetleg férjetek gyerekéhez/"felnőtt"gyerekéhez?

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 00:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
szeretnem mint a sajatomat, de nem eroltetnem ra magam
2010. dec. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam,hogy abban az esetben,ha már nem él veletek a gyerek,csak látogatóba jön,akár több napra...
2010. dec. 30. 00:34
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem gond..Én bírom a férjem 21 éves lányát..Nem él velünk,de nagyon kedves lány.Örülök amikor eljön hozzánk.Igyekszek a háttérben maradni,mert mégiscsak az apjához jön,de többnyire mégis hármasban vagyunk..Az igazság az,hogy jól esik,hogy a gondjaival hozzám fordul ha úgy érzi ebben az apja nem tud segíteni..
2010. dec. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

00:37


De jó hallani, hogy valakik jól kijönnek! :)

2010. dec. 30. 00:45
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
Engem édesapám volt barátnői (egyik se) tudott el fogadni. Féltékenyek voltam rám. Stb. Bántottak (szavakkal)
2010. dec. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

00:51es vagyok megint.

Ha 10-15 év múlva összejönnék egy férfivel, akinek lenne nagyobb gyereke, esetleg még kicsi gyerek. Én megpróbálnék jól kijönni vele. Persze nem erőszakosan, tudom, nem egyből "szeretne" meg! Idő kell, hogy megszokja az új "családtagot".

17/ L

2010. dec. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%
én a másik rész vagyok, a gyerek :D és utálom anya pasiját, de egyáltalán nem azért, mert anya barátja, hanem magát az embert. ha egy ismerősöm lenne akkor is utálnám. ha osztálytársam lenne akkor is. ez off de gondoltam leírom :D
2010. dec. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudok hogy viszonyulni,meg már nem is nagyon akarok,mert valamiért unszimpatikusak vagyunk egymásnak.Nem tudok mélyebb viszonyba kerülni vele.Mondjuk én voltam hülye hogy egy ilyen kapcsolatba belementem,mert nem szeretem ha nem én vagyok a legfontosabb.Mindegy,ez van.
2010. dec. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%

A páromnak 3 gyereke van, (11, 20, 21év). Mindegyikkel jó viszonyban vagyok. A kicsi minden hétvégén velünk van, olyan, mintha velünk élne, ezért ugyanúgy viszonyulok hozzá, mint a sajátjaimhoz, csak annyi a különbség, hogy neki kicsit finomabban, udvariasabban szólok, ha valami nem tetszik, mert a helyzetből adódóan természetes, hogy érzékenyebb.

A nagyobbak ritkábban jönnek, mert messze laknak, de olyankor több napig nálunk vendégeskednek. Jó a hangulat, jó a kapcsolatunk. Mivel nem feladatom nevelni őket, így az együttlétek alatt csak beszélgetek velük, meghallgatom, amikről mesélnek, főzök nekik, vagy olyan közös programokat szervezünk, ahol mindenki jól érzi magát.

Rendeztünk már pl olyan közös nyaralást is, ahol mindegyikünk gyereke eljött az éppen aktuális baráttal, barátnővel. Nagyokat úsztak, fociztak, csúszdáztak együtt, esténként pedig közösen társasoztunk, kártyáztunk, vagy mindnyájan együtt főztünk. Megkértek, hogy jövőre is szervezzünk ilyen közös nyaralást:)

2010. dec. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
91%

18 éves lánya van (én 28 vagyok), nagyon jól kijövünk. Az esküvő óta ugrat is azzal, hogy "anyu", ami a korkülönbség miatt eleve lehetetlen lenne :) Férjem 39.


Ha piszkálni akar a lánya, akkor "nagyi" vagyok :) Ha hárman megyünk valahová (ránézésre 3-4 évre saccolható a lány és köztem a korkülönbség), akkor az emberek kapkodják a fejüket, hogy mit tudhat a pasi, hogy két oldalról jönnek neki a puszik és egyik csaj se tépi meg a másikat :)

2010. dec. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!