Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » átkozottul egyedül érzem...

átkozottul egyedül érzem magam, pedig mindenki nagyra értékel; - miért?

Figyelt kérdés

Soha senki nem hív meg sehova, vagy hív fel, az életem minden percébe az egyedüllétet vonzom be valami okból. Pedig mindenki így-meg úgy dícsér, hogy ilyen meg olyan értékes ember meg jóbarát vagyok. Csak épp nekem nincs kivel megosztanom a problémáimat. Állandóan én hívogatok mindenkit ha találkozni szeretnék valakivel. A saját tesóimat is állandóan nekem kell hívogatnom, pedig nagyon örülnek ha látnak. Ez számomra ellentmondásos, és logikátlan viselkedés. Tudom hogy beképzeltnek tűnik, de már azt kell mondjam, legszívesebben szkennelném magam hogy legalább egyetlen ember legyen ebben az átkozott életben aki néha felhívna (és nem mindíg én), vagy kezdeményezné hogy találkozzunk időnként; - akivel értelmesen (építő jelleggel) el lehetne végre beszélgetni (nem az x-faktorról,meg mit tudom én milyen nevű mondvacsinált "tehetségekről" - különben sem tévézek, mert az is inkább leépíti az embert mintsem gazdagítana).

Nyomorult egy világ ez én mondom...


2010. dec. 31. 17:57
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
75%
Mikor olvastam már-már azt hittem, hogy én írtam ezt, annyira jellemző ez az érzés rám. Hát nem tudom, miért van ez így, de figyelemmel leszek a válaszokra, hátha benne lesz az oka. Neked kitartást kívánok, és persze boldog új évet!
2010. dec. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
Teljesen ismerős, kérdező.
2010. dec. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:

Én is teljesen így érzek. Két különböző iskolában sem sikerült barátokat szereznem. Van 1 közösség 1 másik városban, de velük is nehezen tartom a kapcsolatot. Pedig a felnőtt ismerőseim jó és intelligens embernek tartanak.

15/L

2010. dec. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
Én is abszolút így vagyok, a barátaim elköltöztek a városból én meg itt abszolút egyedül maradtam. Ez csakígy vizsadőszakban gáz, mert szorgalmiban az új barátokkal vagyok egy másik városban, de ilyenkor...most is itt kuksolok,mert az expasim elcseszte a bulit.
2010. dec. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok , de ahogy a válaszokat nézem érdekes hogy ennyien vagyunk ezzel így mégis egyedül külön külön hm :S
2010. dec. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok...:(

L/18

2010. dec. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:

Azt gondoltam a válaszokból, én is megtudok valamit. Pont így vagyok, és én sem értem. Mindig ez a kedves, aranyos, értékes ember vagy duma, de mégis mindig én keresek mindenkit. Persze örülnek Nekem, de hát mégis.

Írj privit, legyük barátnők :)

2010. dec. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2010. dec. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:
Ez valóban meglepő. Lehet hogy ez azért van mert észrevétlen módon olyan zárkozottá váltunk, hogy nem tudjuk egymást megszólítani? Akik vannak, azok pedig a fenti csoportba tartoznának...?
2010. dec. 31. 18:23
 10/47 A kérdező kommentje:
18:21-es örömmel, bár a barátnői szerepet nem tudom megadni neked mivel -(18:23-as)- 33éves ffi vagyok:S
2010. dec. 31. 18:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!