Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Foglalkozzak még vele, vagy...

Foglalkozzak még vele, vagy nem érdemes?

Figyelt kérdés
Eggyik haverom mikor depis volt,kirángattam a sz*rból,önygilks akart lenni,mindig mellette álltam,jóban-rosszban,amikor szakított a csajával(akivel újra járnak),ott voltam neki,stb..Szerelmes lettem belé,őis viszonozta,de nem akart valamiért járni velem.De az biztos hogy szeretett,mert nekem mindenhova szivecskéket írt,énis neki,stb..De amikor én voltam depis hangulatban(közel sem annyira mint ő),akkor nem volt ott,csak mérgelődött hogy fejezzem be,mikor én hónapokig türelmes voltam hozzá,mindent megtettem hogy újra boldog legyen.Most o.társak lettünk,és azzal szoktak minket poénból piszkálni a többiek,hogy mi biztos járunk. :)Amikor kérdeztek velem kapcsolatban tőle valamit,elárulta hogy én járni akartam vele,de ő úgy adta elő,hogy csak én,hazudik,nem tartja be a szavát,ilyenek..És csak hitegetett hogy járni fogunk.
2010. dec. 31. 19:00
 1/7 A kérdező kommentje:
Öngyilkos*
2010. dec. 31. 19:02
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem érdemes. Ha ennyit érsz neki, akkor hagyd a csudába.
2010. dec. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes foglalkozni vele. Te magad is leírtad, tehát látod, hogy nem foglalkozik veled. Tudod, ha nincs ló, jó a szamár is. Ebben az esetben te vagy a szamár, hiszen csak akkor kellesz neki, hogy ha valami baj van, ha segítségre szorul. Egyébként meg simán átlép rajtad és lealáz mások előtt, hogy ő jobb színben tűnjön fel, menőbb csávónak lássák a többiek. Szükséged van neked egy ilyen emberre? Mennyit akarsz még agyalni rajta és keseregni a viselkedése miatt?
2010. dec. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ugyanezt kaptam 1 barátomtól, megtoldva azzal, h mikor szükségem lett volna rá, letiltott msn-ről, és azt mondta másoknak, mekkora gáz vok stb... ezek után írtam 1 e-mailt, ahol a fejére olvastam az összes hibáját. akk már keresett volna, de letiltottam. örökre.
2010. dec. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
19:24-Ő nem tiltott,de nem válaszol.:/
2010. dec. 31. 19:51
 6/7 anonim ***** válasza:

De várjatok! Konkrétan kimondta, hogy szerelmes beléd, vagy csak te gondolod úgy? Mondott ilyet valaha is? Mert lehet, hogy Te írtál neki sziveket, ő meg csak barátilag gondolta, és írt vissza, és igazából nem is szerelmes beléd, csak barátként szeret, te pedig félre értetted. Viszont, hiába hagyod őt, és nem foglalkozol vele, ha osztálytársak vagytok, akkor hogy fogod figyelmen kívül hagyni, ha szereted? Ez nem nagyon fog menni, hiszen az érzelmeknek nem tudsz parancsolni...

Ha gondolod, tudod(!), akkor ne foglalkozz vele, hiszen sajnálatos, de nyilvánvaló, hogy ő nem táplál irántad olyan érzelmeket, mint amilyeket Te táplálsz iránta. Ezért ha tudod, próbáld csak barátként kezelni, ha nem, akkor nem tudok jó tanácsot adni... :)

Azért kívánom, hogy valahogy oldd meg, és legyen boldog az Új Éved! =)

2010. dec. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:) Igen,ő mondta először hogy szeretlek,ő írt sziveket először. Már nem szeretem.
2010. dec. 31. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!