Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes lenne megváltozni?

Érdemes lenne megváltozni?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok,lány,zöld szem,hosszú sötétbarna haj,duci -.- mindenki elvan keveredve velem(idősebbek),hogy gyönyörű vagyok,mint egy szinésznő xD :) néha már kezd kellemetlen lenni,hogy dicsérgetnek.Na az van,hogy a mai fiatal fiúknak,a sovány lányok kellenek,meg pózolj tükörben az a szép,menő és a barátom egy hét után dobott egy ilyen lányért:( persze ahogy látom neten sovány csaj,de mondjuk arcra nem szép fb-n 250 lájkot kap,de nincs kint melle meg normális cuccba van,egy ducibb csajnak jó,ha van 15-20 lájkja.Az alak minden.170cm 70 kiló,bár egyenletesen oszlik el rajtam,de kezdem magam sz*rul érezni.5x eszek keveset + 1óra zumba de semmi :( 20kilót le szeretnék fogyni,mert tuti,hogy tetszenék a fiúknak!Már halottam,hogy mondták páran,ha lefogyna jó lenne,persze nekik sovány barátnőjük van.Akkor mit tegyek?Fogyak le?Mert én úgy érzem,ha megtenném,jobb lenne...15/L
2011. nov. 2. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én pont ugyanaz voltam aki most te :)egy az egyben!! Én lefogytam azért mert MAGAMNAK nem feleltem meg. Nem szabd feladni azt hogy 5ször eszel keveset meg mozogsz nem 1 csapásra megy ez, ha hosszútávon akarsz lefogyni annak kell az idő. A heti 1 kiló fogyás a normál de annak be kell indulni. Az sem biztos hogy 20 kilót kell fogynod ez függ a magasságtól is meg. a kiló nem mérvadó mert az izom 10-szer többet nyom mint a zsír. Meg tudod csinálni mert meg lehet én is megcsináltam pedig pajzsmirigy alulműködésem van amivel írtó nehéz de mégis itt vagyok 85 kilóról 55-ön. Kitartás! Én is azt hittem hogy jobb lesz ha majd vékony leszek hát pofára esem mert ugyanúgy nem tudtam ismerkedni mint előtte mert az ismerkedés nem súlytól függ!! hanem személyiségtől és önbizalomtól ami persze jobb ha vékony az ember de nem minden a vékonyság!!Ha kell akinek beszélhetsz vagy beszámolhatsz az eredményekről vagy ha tanács kell nyugodtan Írj privátban! :) A legfontosabbat ne felejtsd el! Soha ne koplalj és ne drasztikusan étkezz, hisz még fejlődésben vagy!! Ne rontsd el az egészséged!

2011. nov. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!:) ha kell valami szólok :) ha 20 kilót ugy se birok leadni,de 10et azért le szeretnék :(
2011. nov. 2. 21:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Na, Kicsilány.

Kezdjük ott, hogy a Facebook - csak úgy, mint a tiniszerelem - öl, butít, nyomorba dönt. De legalábbis butít. Ez biztos.


A lájkod nem ad diplomát, és igazi barátokat. A tested nem ad igazi szerelmet. Bár hinne nekünk a fiatalság, mikor azt mondjuk, hogy a belső és a kisugárzás számít. Pedig én sem vagyok öreg:) 19L


Amíg egy fiú egy bomba külsejű lányért hagy el, addig az a fiú nem tudja értékelni azt, amit te tudsz adni neki. Akkor sem, ha te sokkal többet adhatnál. Nos, ezekkel a fiúkkal nem kell törődni. Az idősebbek érettek már annyira, hogy lássanak téged a jellemeddel együtt. Ez a Facebookon nem lehetséges. Ne akarj más lenni, ne akarj vékonyabb lenni, ne akarj olyan barátot, aki elhagy egy vékonyabbért. A vékonyabbat elhagyja majd egy nagyobb mellűért, stb. Van, akinek sosem leszel elég jó(és ez azért van, mert ő áll agyilag alacsonyabb szinten.)


Fiatal vagy még, meg akarsz felelni. Ne akarj. Szeresd, aki vagy, de maradj szerény. Ezzel tudsz jó barátokat, igaz szerelmet találni.

Nem a lájk teszi az embert! :)

2011. nov. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!Jól esett:) Én nap,mint látom,hogy mik vannak Facebookon és ettől is kezdem rosszul érezni magam :
2011. nov. 2. 21:07
 5/7 anonim ***** válasza:

a 3. vagyok.

Elhiszem. Szörnyű látni, hatalmas kényszer, megfelelési vágy, amit ha hagysz, eluralkodhat rajtad. De azt hiszem, ez egy ilyen időszak. Lesz majd, aki értékelni fogja, hogy nem csücsörítős képekkel pakolod tele a Facebook profilod, lesz olyan fiú, aki nem szab kritériumokat, hogy ha ebből több/kevesebb lenne, akkor 'szúrnám'.


A szíved mélyén te is tudod, hogy ez nem normális dolog. Persze, hogy a ducibbak mindig is fogyni akartak, a vékonyak meg - merthogy én meg ez az oldal vagyok - hízni egy kicsit. Én is mennyit hallottam, hogy ha nagyobb lenne a mellem, stb. Nem lett nagyobb. De lett egy barátom, aki tisztel azért, mert van tartásom és mert nem rám veri a fütykösét a fél facebook. Leszel te még 17-20 éves, addigra beér a korosztályod, egyes fiúk a külsőre mennek majd, de ott lesznek majd azok is, akik alig várják, hogy a közeledben lehessenek, mert jó veled beszélgetni, aranyos vagy, vagy egyszerűen csak működik a kémia. :)

Ne keseredj el, szeresd magad és becsüld azokat, akik így szeretnek téged :)

2011. nov. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Te aranyos, buta kislány! :D

Ne aggódj, lesznek még szebb napjaid is.

Először is: fészbúk. Kérdezem én, hogy azt a 250 "lájkot" személyesen ismeri az a szép leányzó? Vannak ismerőseim, akiknek akár több ezer ismerősük is van...baromság. Nekem van keményen 220 ismim. Ha fölteszek egy képet, lájkolja 3. Amikor belépek, kegyetlen ideges leszek, hogy már megint mi ez a szar 3 új értesítés :)

Ne ilyen baromságokra adj kérlek.


Aztán a másik a súlyprobléma. Te még nagyon fiatalka vagy. Még rengeteget változhatsz. Az emberi test folyamatos átalakulásban van, és hidd el, lesz mg idő, amikor a 70 kg nem fog zavarni. Ha teszel azért, hogy jól nézz ki(leszámítva a kínzó koplalást) akkor ügyes vagy. Én is azt mondom, hogy sportolni kell.


Ne mindig mások véleményére adj. Ha te jól érzed magad a bőrödben, ha te igenis egy dögös csajszinak látod magad, akkor a fiúk is annak fognak látni. Tudod, ők egy picit másként gondolkodnak, mint mi lányok, és nekik bizony sokat számít az, hogy egy lány milyennek is látja önmagát. Ezt hívják kisugárzásnak.


Szóval érezd jól magad, élvezd az életet! Lesz még idő, amikor másként fogod látni a dolgokat.

Hajrá! :)


24/n

2011. nov. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

15 évesen valóban sok a 70 kiló, még akkor is, ha magas vagy... ennél csak rosszabb lesz, hiszen fejlődő szervezet vagy.

De ne türelmetlenkedj, ha napi 1 órát zumbázol, néhány hónap múlva lesz látható eredmény, ha az étkezésed rendben van. (Nemcsak az számít, mennyit és hányszor eszel, hanem az is, hogy mit! Ha bizonytalan vagy, a szüleiddel keressetek fel egy dietetikust. Azért a szüleiddel, mert ők vásárolnak, ők főznek, ők etetnek, nekik kell tudni.)

Le kell fogyni, de nem a pasik miatt, hanem az egészséged miatt. Az elhízás súlyos betegségekkel járhat.

2011. nov. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!