Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy kapcsolatban...

Szerintetek egy kapcsolatban mikortól 'túl késő' észrevenni a hibáinkat? És hogyan lehet lehetőséget szerezni rá, hogy helyrehozzuk őket?

Figyelt kérdés

1,5 év után szakítottak velem. Sokszor bántottam, úgy, hogy észre sem vettem, és ő már nem bírta tovább. Azt mondta nem szeret, de a közös ismerősök, barátok azt mondják, hazudik. Megígértem neki, hogy megváltozom, azt mondta nem hisz már az ígéreteim valódiságában. Szeretném visszaszerezni, mert szeretem. Most várok, ugyan még csak 3 napja, de semmilyen kapcsolatot nem keresek vele. Úgy gondolom, megváltozom belsőleg, talán kicsit külsőleg is, és új emberként megpróbálok vele kapcsolatba kerülni. De félek, hogy addigra lesz neki valaki más, holott tudom, hogy most is engem szeret. Mit tegyek?


18L


2011. jan. 1. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tartsd tiszteletben a döntését és hagyd békén. Ha kíváncsi még rád, keresni fog. Ne erőltesd rá magad ha ő ezt nem akarja. Fiatal vagy, és segíteni fog a fejlődésben, ha túl tudsz lépni ezen a kapcsolaton és tanulsz belőle.

24f

2011. jan. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban tudsz változni, akkor lehet hogy van esély - nem 100% persze. De még ha nincs is remény akkor is érdemes felülvizsgálnod, hogy miket rontottál el (valóban elrontottad e?) és ha kell változtatnod rajta, hogy más kapcsolatban nem kövesd el ugyan azokat.
2011. jan. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos ez elég nehéz ügy, nem tudjuk hogy keresd vagy ne keresd, ő mit szeretne ha keresed azt mutatod hogy érdekled szereted, de ha nem keresed érezheted attól függetlenül de ő nem érzi :/

Szerintem, de ez csakis az én véleményem nem muszáj megfogadni, várnék 1-3 napot és aztán elmennék hozzá, megkérdezném hogy jól átfontolta-e a kapcsolatunkat, és nem szeretné-e újra folytatni.Ha azt mondja nem tudomásul venném és nem keresném.

Ha viszont folytatja akkor legalább tartsd be a szavad és ne bántsd meg.

Tudom nehéz néha lenyelni a dolgokat, én is pont ilyen vagyok mint te.

De új év új élet és mostmár illik 18évesen felnőtt módjára viselkedni.


Bocsi és nem szerettelek volna kioktatni remélem nem tűnt annak :)


B.Ú.É.K.

2011. jan. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia,nagyon fiatal vagy még,hidd el ezekből a balul sikerült dolgokból rengeteget tanulsz!Az jó,hogy változni akarsz és kívánom,hogy jöjjön helyre a kapcsolatod!BUÉK
2011. jan. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!