Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Babona, de van benne azért...

Babona, de van benne azért igazság? -> Amiket január 1-jén csináltál, azokat fogod egész évben

Figyelt kérdés
valakinek bejött már az eddig években? :P
2011. jan. 2. 01:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség. Attól mert szilvezsterkor kirúgtam a hámból, nem fogok egész évben vedelni...
2011. jan. 2. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

egy kicsivel lejjebb olvashattad volna ugyanezt a kérdést..


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2011. jan. 2. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én egész évben fetrengeni fogok a másnaposságtól, meg netezni és takarítani..
2011. jan. 2. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 tetris ***** válasza:
Na, jól nézünk ki, ha ez igaz!
2011. jan. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem pont a másnaposságra gondoltam :)
2011. jan. 3. 02:16
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szegény anyum is ezt mondta mindig !! Mindig mondta , hogy csináljak v.mi hasznosat , de hát én csak fetrengtem vagy délután ötig pizsamában , aztán megint mentem aludni ! Hát nem tudom én gyakorlatilag egész évben utálok élni , nem hiszem , hogy az az egy nap megváltoztatná az életemet !
2011. jan. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!