Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez igy rendben...

Szerintetek ez igy rendben van, hol itt az igazsag?!

Figyelt kérdés
Egy masfel eves es egy kethonapos babaval vagyok lekotve egesz nap, soha sehova nem mehetek, ram marad a fozes , vasalas, mosas, takaritas es egyebek.Egyszoval egy percre sem csinalhatzom azt amit szeretnek, pedig nagyon is el tudnam kepzelni egy napot csak ugy kotelessegek nelkul.Bezzeg a ferjem delig alszik, meccsekre jar...egesz nap aztt csinal amihez eppen kedve van, meg a bevasarlas is nekem jutott!A gyerekeket is csak akkor viszi el setalni ha nincs foci vagy merkozes.Egyebkent nincs munkaja sem.Persze mindenben o dont mert o a penzkereso ugymond vagyis elmegy apucihoz loveert es ennyi.Nekem pedig megvan tiltva hogy elmennyek egy par napra anyamekhoz akik 80km-re lakik.Mit tegyek?
2011. szept. 18. 19:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%

Válj el, ez még kérdés?

Egyébként mióta ilyen a férjed?

2011. szept. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%

Hát hallod nem akarok csúnyát írni, szépet meg nem tudok, szóval inkább nem írok semmit.

Sajnálom, hogy így alakult az életed, ezt tényleg szívből mondom...

2011. szept. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
akkor most a szülein élősködik? hát nehogymár. keressen szépen munkát,aztán csinálhat amit akar. megha nincs munka akkor oszátok ba hogy ő most vasal,porszívózik. te főzől és mosol.be van osztva. mindenkinek van 1 feladata a családban.
2011. szept. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%
bocs, de te választottad ezt az embert a gyereked apjának. És te hagyod, hogy így viselkedjen. Mi az, hogy megtiltja? Megkötöz? Nekem ugyan senki nem tudna semmit megtiltani...gondolkozni kellett volna
2011. szept. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
63%
Amikor hozzámentél, nem tudtad, hogy ilyen? Amikor bevállaltad az első gyereket, nem ilyen volt?
2011. szept. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%
2 gyermeket szültél neki és fel sem tűnt,hogy milyen ember?Felelőtlen döntés volt,most meg iszod a levét.Sajnálom.
2011. szept. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
29%
Hát gyönyörű egy wirtsaft vagytok. A nagypapa tart el benneteket, miközben sorra vállaljátok a gyerekeket. Neked pedig az a legnagyobb problémád, hogy a férjed nem segít semmiben. Hogy mit tegyél? Szégyelljétek magatokat!
2011. szept. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Azzal ervel hogy a gyerekek tul picik ilyen hosszu utra meg beadja a valopert mert o nem egy olyan not akar felesegnek aki soha nincs otthon stb..
2011. szept. 18. 19:52
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgettek egyébként ? Tudja az ember, hogy te most hogy érzed magad, bár amit írsz, abból úgy tűnik nem nagyon érdekli a család. Ha a babák nagyobbak lesznek, a helyedben megfontolnám a válást... Undorító ez a hozzáállás a férjed részéről. Bár ha el tudod tartani valahogy a piciket, akár most is ott hagyhatod a fenébe. Én ennél sokkal kevesebbért is elgondolkodtam már.
2011. szept. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a párom dolgozik, néha főz, a gyereket sétáltatja, játszik vele. Igenis szólj rá, hogy segítsen be.Ő a pénzkereső, és akkor mi van? Lerak pár ezer forintot és csendben maradsz?Valahol te is hibás vagy, hogy ezt engeded. Elvileg a párod, nem lehet vele beszélni? Vagy egyszerűen ne mos rá, ne főzz rá, ne vasalj stb., csak észbe kap.
2011. szept. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!