Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hutlen kapcsolatban sokan elnek?

Hutlen kapcsolatban sokan elnek?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy vajon sokan elnek e ugy egyutt a parjukkal, hogy tudnak annak viselt dolgairol, arrol, hogy a parjuk neha felrelep.
2009. jan. 27. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én személy szerint nem élek hűtlen kapcsolatban, de a környezetemben több ilyen családról is tudok. Azt nem tudom, hogy megéri-e, de az biztos, hogy nagy türelem szükséges hozzá. Az egyik ismerősöm csak azért nem vált el, hogy ne kelljen a hitellel és a vagyonnal osztozkodni, de a férje gyakorlatilag egy másik nővel él. Ha vmi hivatalos megjelenésre megy, akkor a feleségét viszi, ha baráti összejövetelre, akkor a barátnőjét.


Én mindenesetre nem bírnám ki :S

2009. jan. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
22 hónapig csináltam, (életem nagy szerelme volt) akkor már nem bírtam idegileg tovább. Azóta boldog házasságban élek egy olyan emberrel, akiben teljesen megbízom. Milyen más! Csak magának árt vele az ember, ha ilyen kapcsolatot fenntart.
2009. jan. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Én nem tudnék így élni.Egyszer csalt meg a férjem a házasságunk alatt,pont a 3-ik gyerekünk születése után.A bizalom többet sosem lesz 100%-os.Pedig állítása szerint le sem feküdt a nővel,4-5 alkalommal találkoztak.Most ezt vagy elhiszem,vagy nem de ezek után inkább nem.Na a lényeg,hogy nem jó így élni,nálam ez válóok.Nem költöztem el ugyan,megbeszéltük,hogy együtt maradunk,a részemről akkor csakis a gyerekek miatt.Jónak mondhatom most a kapcsolatunkat,de nem olyannak mint előtte.Én felnéztem a férjemre,tiszteltem szerettem őt,feltétel nélkül megbíztam benne.Na ez már mind a múlté.Szeretem most is,a többit eljátszotta.Persze igyekszik helyrehozni,de nem lehet meg nem történtté tenni.Ha mégegyszer előfordulna nem tartana vissza semmi,válnék mindenképpen.Azt pedig csak megjegyzem,ha nekem olyan alkalom adódna az életemben nem biztos,hogy kihagynám.De ebben nem vagyok biztos,és nem is ez a megoldás tudom jól,csak a saját megnyugtatásomra.De inkább ne adódjon,mert veszélyes bosszú lehet ez.Egy biztos,nem lenne lelkiismeretfurdalásom ezek után.

Az mindenesetre biztos,hogy a bizalmat egyszer lehet eljátszani.Ha már csorbult azután nem lesz tökéletes semmi.

2009. jan. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%

mi nagyon fiatalon jöttünk össze(én 15,ő 18)ennek már 6éve,volt megcsalás mindkét részről.(régebben)betudom a fiatalságnak.bizalom...hát ha bizok,ha nem ha akar ugyis megcsal.de általában lebukik....

a lényeg,ami nagyon nehéz,ha egyszer megbocsájtasz,utána nem jó felhántorgatni a multat.

2009. jan. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem senki sem azt érdemli, hogy hűtlen emberrel kelljen élnie. Egyszeri megbotlás és utána megbocsájtás... az már nem ugyanaz a kapcsolat. Aki egyszer megteszi, megteszi többször is. Az az ember nekem már nem kellene, mindenki érdemel annyit, hogy a számára megfelelő emberrel élhessen biztonságban és bizalomban. Nálam a megcsalás válóok. Többet nem tudnám tisztelni, bízni benne, és ezek nálam a kapcsolat alapjai. Nincs az a szerelem, ami elfeledtetné velem a hűtlenségét.
2009. jan. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!