Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit kerestek egy hónapban,...

Mennyit kerestek egy hónapban, hányan vagytok (felnőtt, gyerek), mit dolgoztok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 13:47
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja, és kb mennyi pénzetek marad havonta a "luxus-cikkekre"?
2011. jan. 2. 13:49
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
4es vagyunk, összjövedelem kb 280-300 ezer ft,"luxusra" már nem marad. ha nagyon akarnánk nyaranta eltudnánk menni a balatonhoz, v a velencei tóhoz, de úgy döntöttünk ezeket kihagyjuk enélkül is van élet, elköltjük másra.
2011. jan. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
2-en vagyunk (én közalkalmazott a férjem cukrász) összesen 180ezret keresünk. Luxus???Na az nincs:( Saját lakásra spórolunk keményen!
2011. jan. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

5 an vagyunk(2 szülő,3 gyerek)+ a nagymamám sokat van itt

az össz jövedelem kb 350 000 és nagyon kevés marad mert sokat elvisz a fűtés,víz stb....

2011. jan. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Egyedül nevelem a gyerekeimet.(Nő)17-15 évesek.

Nettó bérem 75 e ft.Gy.tartás 52-56 e ft között.+ ugye a családi.26900 ft.Ennyi a bevétel.

Kiadások albérlet+rezsi.

Bérletek: nekem, lányomnak.

Osztálypénzek, telefonszámla, net + kábeltv,(itt képtelenség mindent felsorolni)

Ami marad 50 e ft körül, az megy kajára.Semmi luxus.

2011. jan. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Egyedül nevelem utolsó éves gimis lányomat. Családi pótlékkal 120 eFt + árvaellátás. Régi gázfűtéses lakásban lakunk, mire kifizetem a rezsit meg az iskolával kapcsolatos költségek (kéttannyelvű gimi, külföldi iskolai utak, most meg még a szalagavató) luxusra nem telik, főleg ami engem illet, hiszen én nem jártam külföldön és belföldön is csak 2-3 napos útra tellett.
2011. jan. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
4-en vagyunk. Anyám keres 110 ezer forintot, apám nem dolgozik, tesóm és én sem dolgozunk. Még szerencse, hogy anyám húsüzemben dolgozik, mert különben éhen halnánk. Luxus nincs!
2011. jan. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
17%

hú... mi 4-en vagyunk plusz a 4 hónapos kislányom. Férjem kb. 140 ezer nettót keres, én kb. 30-at kapok a gyes+csp miatt, anyu mindennel együtt kb. 120-130-at. Összesen olyan 300 ezer körül.

Úgy csináljuk, hogy az adott hónapban összeszámoljuk mennyi az aktuális rezsi és azt ketté osztjuk, mivel csak 2 aktív keresö van. Ebben a hónapban lakáshitellel együtt 61 ezerre jön ki fejenként. A privát hiteleit mindenki magának fizeti, nekünk csak hitelkártyánk van plusz még egy kevés Provident hitel. A baba kb. 10-15 ezer kiadás. Marad "luxusra" is... bár nem tudom mi számít annak. Minden hónapban más. Valamikor ruhát veszek, a hajamat mindig megcsináltatom, múltkor ruha helyett viszont egész karos tetkót csináltattam...szóval kinek mi számít luxusnak. Van, akinek ez aprópénz, nekünk luxus...

23/L

2011. jan. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

párommal ketten vagyunk, 2 x 207 ezer forintnyit keresünk mint búvároktatók. + jutalék (átlagban + 10-20e ft)

sok pénz, de amit meg kell venni felszerelés vagy továbbképzés, vagy repjegy haza, az elviszi a nagyrészét.


gyerek még nincs,

a lakás bérlés rezsivel kb 100.000ft -ból jön ki, mert nem Mo-n lakunk (ott nem jönne ki ennyiből)

2011. jan. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hárman vagyunk, én suliba járok, épp nem dolgozom, anyukám rokkantnyudíjas, 65 körül kap, apukám raktáros, 90 ezret keres. Luxusra ennyiből nem futja.
2011. jan. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!