Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ronthatja az eselyeimet...

Ronthatja az eselyeimet pusztan az, hogy nem vagyok egyetemista?

Figyelt kérdés
Nem jarok egyetemre, nem is kivanok mar, csak levelezore, de mindenkitol azt hallom, hogy az egyetemen ismerte meg almai szerelmet, akivel vegul osszehazasodott. Nagyon szeretnek csaladot, igazi feleseg tipus vagyok, de (annak ellenere, hogy ugy gondolom az ismerkedesi lehetosegek korlatlanok) kicsit ugy erzem igy nehezebb lesz "ferjet fogni". A kornyezetemben egyaltalan nincsenek pozitiv peldak kapcsolati teren es en is lassan 19 vagyok es meg nem volt kapcsolatom. Nem erzem ezt gondnak, szepnek tartanak, sok ferfi mondja es szorakoztato is vagyok, de talan eppen ezert inkabb baratnak tartanak. Nagyon vagyom hazassagra, de olyan tavol all tolem a pozitiv peldak hianya miatt, mint valami mese, amirol csak mas "tokeletes" emberek beszelhetnek. Erez igy meg valaki, van ok az aggodalmamra?
2011. jan. 2. 23:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem kisebbek az esélyeid csak azért, mert nem mész egyetemre. Ha vigasztal valamelyest, én már a 2. egyetememre járok, és még mindig nincs komoly kapcsolatom. :D


Tudom, közhelyes, de sosem lehet tudni, mikor és hol találkozol az igazival. Főleg, ha szép és kedves is vagy, nincs okod aggodalomra.


Szoktál eljárni valahová? Dolgozol? Mivel foglalkozol?


26/N

2011. jan. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, az tény, hogy az egyetemen sok hasonló korú és hasonló gondolkozású fiatal kerül össze, így nagy az esélye annak, hogy ott megtalálja az ember élete párját.

Ha a családunkat nézem, az apai nagyszüleim, a szüleim és én is így találtam meg a párom. De például az anyai nagyszüleim, a nagynéném vagy a húgom már nem.

Szóval attól még, hogy nem vagy egyetemista, bőven van esélyes arra, hogy megtalálod életed párját :) Csak a mai világban ennek az ideje kitolódott, inkább a 30hoz közel köttetnek a házasságok.

2011. jan. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
26%
Ha 19 évesen ennyire nem érdekel már semmi más akkor ne csodálkozz ha senki nem akar 'feleségül venni' a fiatal fiúk nem pont egy igazi feleségtipusra vágynak 19 évesen... Ha ennyire nem vágysz másra akkor az idősebbek között keresgélj, mert épeszü korodbeli nem azon rágódik hogy nem lest felesége. Bocs.
2011. jan. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Angliaban elek es nem ugy megy az angol ahogy szeretnem, szoval magan eletem mondhatni nincsen. Aupair vagyok, remelem mar nem sokaig. Otthonra tervezek, "angolhonban" nem igazan ismerkedek. Nagyon koszonom a valaszt! Melyik szakra jartal/jarsz?
2011. jan. 2. 23:16
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem baromira nem azon múlik, hogy lesz-e párod, hogy jársz-e egyetemre, vagy sem. Az egyetemen kívül rengeteg más közösség van, ahova mehetsz és ahol ismerkedhetsz.
2011. jan. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Utolsonak: Termeszetesen nem kizarolag ferjet keresek, sot, minden ilyen projectet kesobbre tartogatok, csak szeretek elobbre gondolni. A bajom, hogy ha elore gondolok 15 evre akkor se latok magam mellett csaladot, mert az nekem ilyen "amerikai alomnak" tunik.
2011. jan. 2. 23:19
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Az ismerkedést én a barátkozásra is értettem. Az, hogy 15 évre előre sem tudod elképzelni magad családdal, az távolról sem azt jelenti, hogy nincs jövőképed! Szerintem ne aggódj emiatt, mert rendeződni fog a dolog. Siettetni meg semmit se érdemes, mert annak általában csak rossz vége van.
2011. jan. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én egyetemre járok, lassan végzek, de még mindig nem találtam meg a párom, de én pl. biztos vagyok benne, hogy itt fogom megtalálni. Annyira sok az ember, és ők a közösségem, akivel találkozom, és akivel még találkozni fogok. Viszont előző páromat discoban ismertem meg :)

Szóval ha hazajössz és találsz egy közösséget, akkor nem hátrány, elvégre akkor csak diplomás házaspárok léteznének.

2011. jan. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
52%
Ez hülyeség, hogy csak akkor találsz rá az "igazira", ha egyetemre mész. Én megmondom őszintén ki nem állhatom az egyetemistákat, főleg a mérnököket. Néhánnyal jártam már, de valahogy egy idő után kialakult bennem egyfajta sztereotípiám. Mindegyik csak okoskodni tud, legalábbis akikkel együtt voltam. Bárhol megtalálhatod az igazit, mégha nem is tudod elképzelni, hogy 15 év múlva családod legyen. Nem tudhatod éppen kit hoz utadba a sors, járj nyitott szemmel.
2011. jan. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
84%
Én egyetemre járok, de állítom, hogy kisebbek az esélyeim arra, hogy bepasizzak, mivel óvódapedagógiát tanulok, ami nem épp egy férfiszakma, mindenki lány a csoportban :)
2011. jan. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!