Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek erős? Kérlek...

Hogyan legyek erős? Kérlek adjatok tanácsot.

Figyelt kérdés
Nem tudom hányadán áll a kapcsolatom,mert az illető nem akar velem beszélni,és nem tudom miért.Nagy az esélye annak,hogy itt a vége,viszont én szeretnék erős maradni,nem szeretnék magamba zuhanni.Gyakorlatilag lesz még egy találkozásunk más ügyben,ott kellene megmutatnom hogy erős egyéniség vagyok,nem szeretnék elérzékenyülni,mert nem akarom ezt az örömet megadni.Miket mondogassak magamnak,hogy tudjam tartani magam ebben az időszakban?Hogyan éljem túl a napokat?Arra is gondoltam,bár ez nem annyira fontos,hogy nagyon csininek kell lennem(eddig is így volt,de most még jobban),hogy lássa azt hogy kit veszített el.Illetve távolságtartóan kell viselkednem,és nem szabad megalázkodnom.Jó tanácsokat nagyon szívesen elfogadnék.Egyenlőre nem tudok gondolni másra,csak rá,de így meg megőrülök.
2011. jan. 2. 23:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jókat gondolsz, de tedd még hozzá, hogy sírni se lásson!!!
2011. jan. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sírtam eleget miatta itt az utolsó időszakban,amit biztos sejtett,pont ezért nem szeretném előtte ezt eljátszani:)
2011. jan. 2. 23:44
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hogy milyen ember az, aki még egy tisztességes szakításra sem képes. Megérdemli-e, hogy sírj utána...
2011. jan. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg hagyd az egészet...Ha beszélni sem akar veled, akkor minek erőltetnéd? Lehet, sőt biztosan nem vagy felkészülve arra, hogy lépj, de szerintem az lenne a legjobb döntés. Talán, ha majd most találkoztok, és tényleg közömbösen viselkednél vele, akkor lehet később még akarna tőled valamit, de te ne erőlködj ezen.
2011. jan. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nemtudom menyire jó módszer, de én azt tapasztaltam, hogy a legkönnyebben a "leszarom" típusú hozzáállással lehet megoldani a gondokat. Gondolj úgy rá h le van ejtve. Ne foglalkozz vele. HA találkoztok, legyél hűvös. Kb ennyi. Majd írd meg h sikerült.
2011. jan. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,mindent kipróbálok,egy picit még várni kell a találkozóra,de hűvös leszek,az tuti:)Kíváncsi vagyok én is:)
2011. jan. 3. 00:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia,azért vigyázz,ne legyél túl hűvös sem,mert az sértettségre vall,ne add meg ezt az örömet.A hűvös és a leszarom között helyezkedj el valahol.Kitartás!
2011. jan. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó amiket írtál, írtak, de én még hozzátenném azt is, hogy egy kicsit vidám lennék, mosolyognék, majd egy adott pillanatban felhívatnám magam egy haverral és csak annyit közölnék az exemmel, hogy bocsi, de mennem kell.
2011. jan. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!