Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy egy kicsit...

Mit tegyek hogy egy kicsit megnyugodjak?

Figyelt kérdés
Mostanában sokat sírok. Még korai de már most félek attól a tudattól hogy anyum megfog halni. Nem annyira jó egymással a kapcsolatunk és így még fájdalmasabb mikor sírok. Rossz belegondolni ha már most ennyire kiborulok akkor mi lesz velem ha meg fog halni. Mit tegyek hogy egy kicsit megnyugodjak? Anyum 40 éves én meg 16/L
2011. jan. 3. 06:47
 1/3 anonim ***** válasza:
nyugi nem fog egyhamar meghalni. ezek kényszergondolatok nekem is voltak ilyenek. hessegesd el öket mert bele lehet örülni.én pl most attol félek mi lesz ha meghal a férjem és nem tudom felnevelni a gyerekünk. de csak nem hal meg. anyukád se fog. csak majd egyszer sokára.
2011. jan. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Legyél jó hozzá,ez meghosszabbítja életét!
2011. jan. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megmutattam neki Bécset és erre semelyik testvérem nem lett volna képes. Sajnos annyira eltávolodtunk egymástól hogy mikor simogatni szeretne vagy csak egy puszit adni nem esik jól mintha egy idegen az utcáról szeretné megtenni ezt velem. Ez nekem fáj és rosszul esik hiába szeretném (Régen olyan jó érzés volt mikor simogatott) de szinte annyira eltávolodtunk egymástól hogy nem tudok enyhülni. És szeretném hogy minél hamarabb változzon ez mert én így nem szeretném el engedni. Én nem olyan szemét alak vagyok mint a többi testvérem hogy kihasználják a kedvessége miatt. Sajnos az egyik testvérem miatt mostanában még jobban romlik a kapcsolatunk. Csendes zárkózott gyerek vagyok és sajnos ezt mind nem tudom elmondani neki meg sírnék is. Nehéz elhessegetni a fejemből. Olyan jó lenne elmenni 2be sétálgatni de erre is képtelen vagyok.(Bécsbe is nagyon nehezen tudtam elvinni) meg amúgy se tudom hova kéne menni.
2011. jan. 3. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!