Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bánjátok, hogy vége a...

Nem bánjátok, hogy vége a karácsonynak?

Figyelt kérdés
Én sajnálom, mert nagyon vártam és szeretem a karácsony előtti időszakot, de sajnos idén nem olyan volt a karácsony ahogy elterveztem. Majd talán jövőre jobb lesz, de addig még nagyon sokat kell várni.
2011. jan. 3. 19:42
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
A 2010-es nekem nagyon jól sikerült, amikor ez a kérdés íródott. Tavaly és idén azonban eléggé feledhető lett, csupán a szenteste volt jobb idén, de a folytatás egyformán lagymatag.
2012. dec. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
Én szintén nem szeretem a Karácsonyt! A '60-as évek óta ez egy gazdasági ünnep lett, ami másról se szól csak a vásárlásról. És egyébként, ha nem tudnátok a negyedik századig január 6-a volt Jézus születésnapjának az ünneplése. Nekem kicsit vicces ez az egész, de abszolult nem zavar, ha valaki szereti ezt a mű ünnepet!
2016. dec. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
" január 6-án "
2016. dec. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!