Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezt miért csinálta?

Szerintetek ezt miért csinálta?

Figyelt kérdés

Egy régi barátnőmről, évfolyamtársamról van szó.

Tehát. Egyetemen összejöttem egy fiúval. Mikor már jártunk, kiderült, hogy neki kialakulóban volt valami ezzel a barátnőmmel, de nem lett végül semmi, mert volt barátja a leányzónak. (Ha tudtam volna, hogy szerették egymár-szeretik(...???)- akkor biztos nem "nyúltam volna le" a páromat.) Szóval ez kiderült, emésztett a dolog, igazából mindig is éreztem valami vibrálást köztük, de elhessegettem a rossz gondolatokat, és elfogadtam, hogy nagyon jó barátok. Na, most ettől a fiútól állapotos maradtam... Mivel ezzel a leánnyal és még két évfolyamtársammal nyakra-főre együtt voltunk, hát nekik mondtam el ezt a dolgot. Ez a bizonyos barátnő mindenáron rá akart venni arra, hogy vetessem el a babát(eszem ágán sem volt elvetetni!)...

Hazaköltöztem egy másik városba, a vakáció alatt egyszer kétszer beszéltünk. Írt néhány smst a páromnak, de olyat, amit nem igazán értettem... Ők visszamentek egyetemre, én maradtam itthon. Tudok arról, hogy többször is találkoztak, egy elcsattant csókról is tudomásom van(ki tudja még mik történtek...) Miután megszületett a baba egyszer msnen véletlenül rámírt, s akkor megkérdezte hogy vagyunk, ilyesmi, de kb akkor letiltott, s azóta semmi... Szerintetek miért van ő megharagudva rám? Mert nagyon úgy tűnik... Fél éve nem keresett egyszer sem.

Ennél azért bonyolultabb a dolog, de röviden, tömören összeírtam :)


2011. jún. 26. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert úgy érzi, hogy elvetted a potenciális partnerét, ergo féltékeny. Ilyen esetben szubjektív szempontból mérlegel a másik, tehát neki nincs különbség, hogy vélt vagy valós a sérelem.
2011. jún. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És mi van a pasiddal? Vele együtt maradtatok, vagy szétmentetek? Szóval ottmaradtál egyedül egy babával és csak az érdekel, hogy a barátnőd miért ilyen veled? Az szerintem nem olyan rejtélyes.. nyilván mindig is tetszett neki a barátod, gondolta, előbb utóbb úgyis összejön vele, és hát azért eléggé belerondít a képbe, hogy apukát csináltál belőle.
2011. jún. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Mint írtam, ennél sokkal, sokkal, sokkal komplikáltabbak a dolgok :)

Most ez a kérdés azért merült fel bennem, mert hát az apukával húzzuk-nyúzzuk egymást, most össze szeretne költözni velünk, de jó lenne tudni, hogy vajon "mennyire" csalt meg. S hát megfordúlt a fejemben, hogy több történt köztük a csajjal, s a csaj vagy szégyelli magát előttem, vagy nem is tudom... Járnak a gondolatok a fejemben. Ez a megcsalás vmikor decemberben történt(épp amikor született a kicsi-komplikált, mint írtam.), az apukával sokat tárgyaltunk erről a dologról... de valahogy... nekem nem tiszta az egész... Most az érdekelne, hogy egy szerető miért bújik el a pasija csaja elől... Túl sokat jár az agyam, hülyeségeken, de ez is lényeges lehet.

2011. jún. 26. 14:28
 4/9 anonim ***** válasza:

"egy szerető miért bújik el a pasija csaja elől... " Számomra inkább az volna a kérdés, miért kerülne a szeme elé?:) Habár, most ahogy viselkedett a teherbeesésednél, erről a csajról bármit el lehet képzelni. Ez ilyen kis sunyi kavarógép lehet.

Szerintem bízz a barátodban. Ha igazán szoros a kapcsolat köztetek, abba nem tud egy harmadik belekavarni. Biztos nehéz megállni, de ne evvel a libával foglalkozz.

2011. jún. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem ne a csaj érdeklejen, hanem a gyereked apja valljon végre színt, hogy mit is akar kezdeni veled, lesz-e közös életetek.
2011. jún. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Először az apukával rendezzétek soraitok. Egyáltalán ő akar titeket? Mert nekem a leírtakból nem így tűnik...márpedig ha nem szeretne veletek lenni, akkor miért erőltetitek mégis?Csúnya vége lesz egyszer...


Aztán ha aput lerendezted jöhetne a csaj...én nem kicsit taposnám ki a belét:-)


20L

2011. jún. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na hát nekem ez a pasi nem kéne.. Engem nem az érdekelne hogy mennyire csalt meg, hanem az hogy megcsalt.. Ha ennyit jelentettél neki, te és a kisbabád, hogy Ő meg ezzel a csajjal csak úgy csókolozgatott, akkor én biztos mondanám neki hogy fel is út le is út, de ide többet ne jöjjön.. Te pedig még találhatsz egy igazi jó apát a kisbabádnak.. Az ilyen nem apa, hanem egy szemét dög
2011. jún. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Már sok minden történt azóta, állítólag akkor úgy érezte, hogy nem kellünk neki, mint írtam, nagyon összetett az egész dolog. Végül megbánta a dolgokat, s akkor elmondott mindent, szilveszterkor, mikor először jött meglátogatni a babát... (mivel épp akkor érezte úgy, hogy nem kellünk neki, mikor az anyakönyvit kellett megcsináltatni, így a baba csak az én nevemen van, s születése után csak 3 héttel jött minket meglátgatni...)

Próbálom kisilabizálni, hogy vajon szeret-e engem ez a fiú, vagy mit akarhat tőlem. ezek a dolgok már fél éve történtek, azóta azokat megemésztettem, úgy ahogy, de most azért mégis jó lenne tudni mi lehet a szín tiszta igazság.

Valamin a csajjal összevesztek, elküldte a csajt melegebb égtájakra, s jött hozzám bocsánatot kérni... A leány amúgy azt hiszem úgy tudta, hogy nem vagyunk együtt, vagy, hogy "komplikált" a kapcsolatunk... Holott szülés előtt egy nappal még velem feküdt egy ágyban, szülés után pár nappal meg történt az a csókos dolog... Ezután sikerült véletlenül rámlépnie msn-en, (valóban véletlen volt!) s akkor adta a szépet. Aztán eltűnt.

De vajon miért nem maradtak együtt akkor? (kérdeztem az apukától, s azt mondta, hogy mert túl sznob a csj, s neki ilyen csaj mint ő nem kell...) de aztán mégis miért találkoztak még? (nagyon jó női megérzésekkel rendelkezem, tudtam, hogy együtt vannak, be is vallotta, de állítólag nem történt semmi...) Hm... hogyan jöjjek rá a szín tiszta igazságra? Ez a csaj szégyenli magát. A pasim meg hazudik neki is, s szerintem nekem is... Kutyaszorító egy helyzet... A szar az, hogy nincsenek barátaim akikkel ezt megbszélhetném, ezért vergődök itt nektek :) Köszönöm, hogy szántok időt a problémáimra, s elolvassátok, kommentáljátok a helyzetet. Mindent megjegyzek, s mérlegelek majd.


Ez a pasi meg tényleg nem kéne foglalkoztasson, s ha nem lenne tőle gyermekem már rég kirúgtam volna páros lábbal, szárnyak nélkül repülhetett volna a csajszi karjai közzé, de mivel itt a gyermek... Szeretem, akármilyen kÖcsÖg is, még érzelmeim vannak iránta... De minél több dolog kiderül, annál inkább távolodok tőle... Ezért is lenne jó mindent tudni.

2011. jún. 26. 15:09
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyilván senki nem tudja igazán beleképzelni magát a helyzetedbe, nem lehet egyszerű neked.. de én úgy gondolnám, hogy mikor bevállaltad a babát sejthetted, hogy ketten maradtok, nem? Gondolom a pasi akkor sem repesett az örömtől, szóval szerintem már akkor hagyni kellett volna a p*csába, mint hogy most is azt mondod, hogy "nem lenne tőle gyermekem már rég kirúgtam volna páros lábbal", anno miért erőltetted ezt a dolgot? Elhiszem, hogy nagyon bonyolult a történet, és könnyű a részinformációkkal okoskodni, de kizárólag gyerek miatt nem érdemes egy kapcsolatot sem erőltetni.
2011. jún. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!