Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért csinálta ezt?

Szerintetek miért csinálta ezt?

Figyelt kérdés
Párom akivel több mint hét éve élünk együtt, ma mikor nem voltam itthon, elmentünk sétálni a három hónapos kislányunkkal, az exével beszélgetett. És meztelen fotókat kért róla. Tulajdonképpen, magához is nyúlt, míg azokat a fotókat nézegette. Szerintetek mit tegyek?
2011. szept. 11. 04:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Mit tegyél? Még kérded?

Egyébként honnan veszed, hogy magához nyúlt?

2011. szept. 11. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Láttam az egész beszélgetést, és beszéltünk is a dologról. Egyelőre nem tudom mit tegyek, úgy érzem teljesen megalázott ezzel.
2011. szept. 11. 05:19
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy megalázott. undorítóan viselkedett
2011. szept. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én már megcsalásnak érezném!


Ha ott lett volna az ex barátnő szerinted a párod csak magához nyúl vagy a lányt dugja meg?


Az a gebasz, hogyha ezt elnézed akkor párod lekönyveli, hogy na ezt megbocsátotta (és akkor lehet hogy tovább lép!)!


Ha másra nem is én biztos elmennék egy hétre! Gratulálnék neki hogy 3 hónap után szét "bas.zta" a családját, más férfiak néha bírják 1 évig is a jobbik fajtának ilyen meg meg sem fordul a fejében!!!

Futna utánatok és talán tudná, hogy ilyet többet még csak gondolatban sem játszhat el!!!


Az idióta rib.ancot meg megfognám és megagyalnám! Biztos tudja, hogy mi a helyzet (tudom, hogy nem a harmadik fél a hibás sosem! de ha bele megy egy ilyen helyzetbe akkor vállalja a következményeit!)


Vagy ami még jobb! Nyomtasd ki a képeit, és tedd villanypóznára (személyiségi jogait sérted! de lesza.rnám!)! Megtanulja, hogy ilyeneket nem játszunk senkivel főleg egy családos apával!

2011. szept. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Áááááá ez nagyon durva!!!!! Nem is tudom mit tennék a helyedben.annyi bizonyos,hogy a bizalomnak annyi lenne,valószinű kételkednék abban is,hogy a párom szeret-e,mert akkor ilyet nem tenne!!!
2011. szept. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Bizalmam már nincs, nem tudom mit tegyek. Állítása szerint nem volt érzelem a sorok közt, de attól még leírta amit leírt, és megtörtént a dolog.
2011. szept. 11. 10:26
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Leirta,leirta....Nyilván akkor úgy is gondolta,különben miért tette?Sajnállak,gondolom,hogy borzalmasan érzed magad... :(
2011. szept. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok a helyzet magaslatán sajnos. És nem tudom, hogy elhagyjam-e vagy sem.
2011. szept. 11. 11:48
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez amúgy nála rendszeres,hogy beszélget az exével?Ahelyett,hogy veletek elment volna sétálni,addig ezt csinálta otthon.Nagyon szánalmas pasi.Én visszaküldeném a drága exéhez,legyenek boldogok és megpróbálnék nélküle boldogulni...Lehet,hogy nem volt benne érzelem,amit csináltak de ezzel a sárga földig alázott téged.Nem bírnék többet a szemébe nézni.Azért ehhez kellett neki gerinc,hogy ezt csinálja a három hónapos gyermeke anyjával..Tudom nem lenne könnyű emiatt otthagyni és felrúgni az egész kapcsolatot..nagyon nehéz ügy ez..Max akkor tudnám ezt megbocsátani,ha többé nem kommunikálna egyáltalán az exével és minden "baráti"kapcsolatot megszakítana vele....Nagyon nagyon szánalmas a párod...
2011. szept. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Mennyit változott a tested egy évvel ezelőtthöz képest?

A kedvére tettél a párodnak mostanában?


Mit tud a párod, hogy több, mint 7 év után is kap meztelen fotókat az extől?

2011. szept. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!