Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy valaki...

Miért van az, hogy valaki senkitől se érzi, hogy szeretik, pedig tudja? Hogyan lehet egy ilyen valakivel éreztetni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én pontosan így vagyok! Nekem olykor egy ölelés is elég lenne.


25/N

2011. jan. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

csatlakozom az előttem szólóhoz...


17/L

2011. jan. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ölelés. Imádok ölelni. :)

*öleléééééééééés* :D

2011. jan. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokszor van ilyen hangulatom sajnos,hogy "engem senki sem szeret és nem hiányzom senkinek":( Talán az a baj velünk,hogy nem kapunk annyi figyelmet amennyit szeretnénk. És tényleg néha egy spontán ölelés jól esne.
2011. jan. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én is vagyok így vele, de nekem pl nem esne anyira jól ha ölelgetnének...nem vagyok kiskutya XD

szerintem inkább csak figyelj rá..pl ha valamit akar csinálni, ne mondd rá azt hogy őrültség, még ha valójában az is mert lehet hogy neki az fontos, és ha ezt figyelmen kívül hagyod, az olyan mintha az ő személyiségét hagynád figyelmen kívül..ami meg szerintem nem fér bele a szeretetbe...

2011. jan. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
0%
Én eztet nem étem. Fogalmazzad ujra. És én segitek neked. Amugy éreszd hogy tudod hogy valaki tudja és akkor már tudod éresztetni. Tuttam segiteni?
2011. jan. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Honnan tudod ha nem érzed??
2011. jan. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Próbàld meg vele ugy megéreztetni,hogy megérezze,hogy valaki szereti.
2011. jan. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!