Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járok valakivel 2 éve. Rengete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járok valakivel 2 éve. Rengeteget veszekszünk, de őszintén szeretjük egymást. De nem érezteti, azt mondja ő ilyen és nem tudja éreztetni. Attól még lehet hogy szeret? És együtt maradjunk a sok veszekedés ellenére?

Figyelt kérdés
2009. júl. 31. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:

A szeretet érzi az illető ha valóban szereti,, azt nem kell éreztetni. A sok veszekedésből viszont nem az jön le hogy őszintén szeretitek egymást. Maximum te akarod magaddal elhitetni, hogy ő szeret téged. Vedd le a rózsaszin szemüveget és lásd meg a valóságot.

Minden kapcsolatban vannak viták, de nem álladó veszekedések....

2009. júl. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van,de túlságosan szeretem hogy szakítsak.Nem élem túl:(((
2009. júl. 31. 14:23
 3/7 anonim ***** válasza:

jah ugyanmár, az ember mindent túlél. Csak azért mert túlságosan ragaszkodsz hozzá, nem keserítheted meg sem a saját, sem az ő életét, mert ez már csak erről szól.

Össze kéne szedned magad.

2009. júl. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak nekem ő az első barátom,meg ő az első mindenben.Lehet ezért kicsit nehéz.De ha együtt vagyunk tök jó minden,örülünk egymásnak meg minden.Ezért nem tudom mit csináljak.
2009. júl. 31. 14:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én biztos vagyok benne, hogy szeretjük egymást párommal, pedig 1 nap többször is veszekszünk. Vagy nevezzük inkább vitának, ilyen szóváltás, mert mindketten ilyen tüzesek vagyunk, szenvedélyesek, ezért nem tudjuk nyugodtan megbeszélni a dolgainkat, hanem rögtön balhézunk, de aztán mindig kibékülünk és szeretjük egymást. Nem biztos, hogy halálra van ítélve a kapcsolatod. Figyeld a párod minden rezdülését, ha tényleg szeret, észre fogod venni apró kis jelekből.
2009. júl. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Miféle ki jelekből?Ő csak akkor tudja éreztetni ha midnen rendben van.Minden úgy van ahogy neki jó pl. megtanulok mindent meg ilyesmik.De lehet túlságosan szeret,mivel ha nem szeretne nem idegesítene hogy tanuljak már.Érdekes ember,az biztos.
2009. júl. 31. 14:36
 7/7 anonim ***** válasza:

a rengeteget veszekszünk és a havi egy vita közt van némi árnyalat.

a kérdező is egyből rábökte, hogy lehet hogy valóban nem megy, valószínűleg ezt ő is érzi.

Mindekinek rossz ha az első kapcsolata véget ér, de túl lehet élni. Jobb mint erőltetni a dolgokat,sosem voltam híve.

Első válaszoló voltam.

2009. júl. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!