Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondjak fel az új munkahelyeme...

Mondjak fel az új munkahelyemen, csak mert a barátnőm hisztizik?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm jelentkezett egy munkára, de nem szólt róla. Én is jelentkeztem (eladói munkakör), és engem vettek fel. Elújságoltam a barátnőmnek, hogy 6 hónap munkanélküliség után végre van munkám. Rám förmedt, hogy hogy lehet ekkora szemét, hogy az orra elől lopom el a munkát.

Egyrészt bánt ez a dolog, viszont ha nem mondta, hogy ő is jelentkezik a munkára, honnan kellett volna tudnom?

A munkáltató annyit mondott, hogy azért választott engem, mert dekoratívabb vagyok, mint a többi jelölt. (A barátnőm és köztem is van pár kg különbség).

Ugyanolyan képzettségünk van a barátnőmmel. Felajánlottam, hogy segítek neki munkát keresni. De ő meg van sértődve, azt mondta akkor bocsát meg, ha felmondok a munkahelyemen. Pénteken kezdenék.

Szerintetek? 22L


2011. jan. 5. 14:15
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
96%
Nehogy felmondj!!! Nem is igazi barát ha ezt mondta, én nem várnék el ilyet. Inkább örülnék neki hogy legalább Te találtál melót ebben a kaki világban.
2011. jan. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
95%
úristen, ez gáz. fel ne mondj!
2011. jan. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
91%
Ez aztán a barátnő.....
2011. jan. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
95%

Az elsőnek igaza van. Eszed ágába ne jusson, hogy felmondjál! Ilyen világban, ahol minden munkát 2 (vagy több) kézzel kell megragadni.


A barátnőd nem igazi barát, ha ilyet kér tőled.

2011. jan. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
94%
Menjél csak dolgozni, Kérdezd már meg tőlle, eltartana e téged, ha felmondanál? Ne tedd, végre van lehetőséged dolgozni.Boldogulj, sok sikert!!!
2011. jan. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim válasza:
94%
inkabb hagyd el ot csak nem akarod hogy tonkremenjen az eleted egy hiszterikus liba miatt
2011. jan. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

Eszed ágában se legyen felmondani!

Ráadásul nem csak ti ketten jelentkeztetek valószínűleg erre az állásra, pontosan ugyanekkora esélye volt, hogy valaki más vigye el az orra elől a melót... -.-

2011. jan. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

a barátnőd nem igazi barátnő, ha ilyet követel! semmiképp se hagyd ott a munkát!


26/l

2011. jan. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Nem értem, miért nem tud velem együtt örülni. :S
2011. jan. 5. 14:25
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kedves barátnő, ha attól lenne boldog, ha neked sem lenne munkád. :(


Vajon, ha ő kapta volna meg az állást, és kiderül, hogy mindketten pályáztatok, ő felmondana-e?

2011. jan. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!