Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék bosszút állni?...

Hogyan tudnék bosszút állni? "Barátnőm" csúnya pletykát terjesztett el rólam a munkahelyemen.

Figyelt kérdés

Van egy kolléganőm, akivel jóban voltam. Aztán kivettem 2 hónap fizetés nélküli szabit családi okok miatt. Ő kérdezte többször, h miért megyek szabira, de úgy gondoltam, nem tartozik rá. Többször megkérdezte, h munkahelyet akarok-e váltani és azért megyek-e el, h keresgéljek. Mindig mondtam neki, h nem azért. És tényleg nem azért mentem.

1 hónapja mentem vissza dolgozni és megdöbbenve hallottam, hogy a munkatársaim úgy tudják, azért mentem el, mert munkahelyet kerestem. Rákérdezésemre kiderült, h ez a pletyka már jól elterjedt, mindenki ezt hiszi. Most már értem, miért néznek rám 1 hónapja ferdén. Mit tegyek a pletyka elindítójával??


2010. máj. 6. 16:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
a barátnőd ne legyen többet, az biztos. a többieknek meg mondd meg, hogy nem igaz.
2010. máj. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
40%
Nem kellene ilyen semmiséget felfújni...
2010. máj. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Szerintem nem olyan semmiség, hogy mindenki egy sunyi alaknak néz emiatt. Mégis csak velük vagyok nap mint nap. A barátnőm nem lesz, az biztos.
2010. máj. 6. 16:59
 4/24 anonim ***** válasza:

terjesz el róla egy pletykát, valami hasonlót, hogy tudod, hogy volt másik cégnél interjún, valójában ő gondolja ezt, stb...

Vagy ha nem is ezt, akkor valami más természetű akár kreáltat is, és akkor majd megtudja, ogy milyen érzés

2010. máj. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:

Szia!

Szerintem el kéne ezzel a volt barátnővel beszélgetni és elmondani neki hogy gyorsan mindenkinek mondja el hogy ez nem igaz mert nem az

2010. máj. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

4. válaszoló, azt hiszem, ezt fogom tenni. Megmondom neki, h álljon oda mindenki elé és mondja el, h ez nem igaz. Nem akarok róla semmit terjeszteni, mert sz*rul érezném magam miatta, én nem vagyok olyan. Meg a többiek előtt is beégetheném magam könnyen, h én is ilyen ... vagyok. Pedig legszívesebben elterjeszteném mindenkinek, hogy hermafrodita :D

Köszi a válaszokat, írjatok még, ha van ötlet!

2010. máj. 6. 17:06
 7/24 anonim ***** válasza:

Igen, maga az ötlet részedről jó, hogy kiáll mindenki elé ezzel azonban nem bosszút állsz, hanem megalázod. Na ez így okos dolog. A kérdés, hajlandó-e rá, amire szerintem ezek után kevés esély van, de azért drukkolok.

A bosszú a pletyka terjesztése lenne, de ez a hermfrodita tetszik:))

3 válaszoló voltam

2010. máj. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
2. vagyok.. Velem ilyet megsem próbálnának tenni, mert aki ismer tudja, h. ilyet nem tűrnék senkitől el, vagy ha mégis megpróbálná eligazítanám/útba igazítanám..
2010. máj. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Attól, hogy őt elküldöm az apja f*szára, a többiek még ugyanúgy ezt fogják gondolni sajnos..
2010. máj. 6. 17:26
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokkal hatásosabb, ha a többiek elött rákérdezel, hogy miért terjeszti azt rólad, hogy más munkahelyet keresel, amikor a szbadság elött világosan megmondtad, hogy nem ez az oka a szabadásgnak - igy egyrészt öt is lejáratod, hogy hazug pletykát terjeszt, meg a többiek elött is nyilvánvaló lesz, hogy nem akarsz elmenni, és a volt barátnö ezt tudta, csak kicsit be akart keverni.
2010. máj. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!