Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hozzámentem valakihez akit...

Hozzámentem valakihez akit azt hittem szeretek, de rájöttem hogy nekem az exem kell akivel 10 évig voltam csak ö nem akart elvennicsak együtt éltünk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Rájöttem az ex az igazi még ha nem is akart házasságot amirölén mindig is álmodoztam. a másik is rendes nem akarom megbántani és azt hittem szeretem hozzámentem de rájöttam az csak rajongás volt és csak szeretettel szeretem. a masikat szerelemmel össze vagyok zavarodva fáj a szivem hogy csinálhatnám vissza az esküvöt? nemrég volt
2011. jan. 6. 08:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Ha elválsz tőle.
2011. jan. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
visszacsinálni nem lehet, csak elválni, de várj még...lehet, ha elhagynád, akkor megint ő hiányozna . és a régi nem is lenne jó....egyébként amikor férjhez mentél akkor mit szólt az "exed"? aki ugye nem volt a férjed? fájt neki? marasztalt maga mellett?
2011. jan. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

A szeretet tartósabb érzés,mint a szerelem. A szerelem a rajongás,a szeretet sokkal több!

A házasságot pedig csak válással lehet "visszacsinálni".

Amíg nem tudsz dönteni,legalább gyereket ne szülj! Ne tedd az ő életét is tönkre.

2011. jan. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
9%
Csald meg az exeddel, ha van pofád hozzá.
2011. jan. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
100%

Én úgy bírom az ilyen embereket...:(

Nézz már magadba egy kicsit...

1. Minek mentél hozzá, ha nem voltál biztos az érzéseidben!

2. Jól írta, az egyik válaszoló, a szerelem csak egy múló érzés, ami persze valamilyen szinten megmarad, de nem lehet egy egész életen át valakibe ugyanúgy szerelmesnek lenni. A szeretet sokkal erősebb.

3.Két szék közül a földre esel majd a végén. Ha van eszed gondolkozz: miért nem vett el az exed? Tudta, hogy neked ez fontos, és mégsem tudtatok megállapodni, tehát ha ilyen egyszerű kérdésben sem jutottatok dűlőre akkor az már régen rossz, másrészről az exed hagyta hogy más felesége legyél...tehát mégsem voltak olyanok erősek az érzései irántad mint ahogy te gondolod...


Lehet kicsit szigorú voltam, de mi nem mondhatjuk meg neked mit csinálj, a te életed, én csak azt tudom tanácsolni, hogy nézz magadba és dönts, és tarts ki a döntésed mellett, soha nem leszel boldog ha mindig bizonytalanságban élsz és más után sóvárogsz...!!!

2011. jan. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
51%

Az írásodból ítélve (mert mi másból), érzelmileg erősen kiegyensúlyozatlan vagy és ezért ezzel a váljak/ne váljak problémától nem is igazán tudsz mostanában megszabadulni.

A helyedben újra kapcsolatba lépnék az exel.

2011. jan. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
64%

Nem értelek!

Mióta ismered a férjed?

Mikor hagytad ott az exed?

Miért házasodtál,ha az exed érdekel még?

Miért kell másnak tönkre tenni az életét a hülyeséged miatt?

Miért nem akart elvenni az exed?

Annyi kérdés van,amit saját magadnak is feltehettél volna.Ehelyett most sóvárogsz az ex után,a férjedet meg kínzod ezzel!Ha nem is tudja még.de hidd el meg fogja érezni,hogy vacillálsz,mert ezen jár az agyad és nem azon,amin kellene!Döntsd el mihamarabb,hogy mit akarsz,hogy a férjed ne szenvedjen sokáig és mihamarabb túllépjen ezen!De ha elhagyod,lehet hogy két szék közül a földön találod magad!

2011. jan. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

A döntésnél vedd figyelembe, hogy az exednek nyilvánvalóan NEM KELLESZ. Lehet, hogy HASZNÁL még egy ideig, egy barátnő sokkal olcsóbb, mint egy bejárónő és egy hivatásos 24 órában, megéri neki. Addig, amíg nem talál jobbat. Azért nem vett el, mert egy jobbra vár. Ha valóban veled akarna élni, 10 éve alatt elvett volna. Az csak duma, hogy nem akar házasságot. VELED nem akar házasságot.

Na... akarsz még válni?

2011. jan. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
igy hogy házs vok nem tudnam megcsalni.de örlödöm. egyikkel sincs erotikus kapcsolatom most ez miatt. ugy volt hogy valasztas elé állitottam exet régebben nem akart elvenni elhagytam ez a másik pasi a volt tanárom és régebb ota tetszett évekkel ezelött rajongtam stb és jo volt hogy most megkaphattam egy számomra nagy dolgot ö meg egyedül volt maganyos idösebb gondolom ezert akart olyan hamar elvenni én meg attol voltam boldog hogy milyen romantikus hogy el akar venni az esküvö szép volt templom fehér ruha de a hétköznapok nem jók. annyira örlödöm. mert kimondtam a joban rosszbant megis az exem szeretem a 10 év együttélés összeköt..tudom el lehet itelni de tényleg azt hittem boldog leszek és szerelmesnek éreztem magam nagyon a férjembe de rájöttem már ez nem az volt hanem az hogy megkaptam valakit aki régen elérhetetlen volt és az hogy elakart venni a régi álmom teljesiteni ez még inkább a lila ködöt erösitette. nem tudom mi legyen...
2011. jan. 6. 09:04
 10/19 A kérdező kommentje:
az exem azert nem akart elvenni mert neki már 2 házassága is volt gyerekei is vannak, és nincs pénze, és azt mondta nem telne az esküvöre de sokkal jobban szeret mint az elözö 2 feleségét és ahol lakik onnan el kellene jönnie pedig anyjat ápolnia kell én is ott laktam velük régebben
2011. jan. 6. 09:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!