Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszaadnátok a pénzt?

Visszaadnátok a pénzt?

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb barátommal rendeltünk, internetről nagyobb mennyiségben (100E+) kondizáshoz táplálékkiegészítőt. Át lettünk verve, nem kaptuk meg a terméket. Kinyomoztam az eladó címét, mondtam, hogy mennyünk el kicsit megszorongatni a tagot. A barátom azt mondta Ő nem jön. Hagyjuk, mert nem tudjuk ki az, még jobban megszívhatjuk. Én elmentem hozzá egyedül, megvan mindkettőnk pénze. Ez az egyik oldal, a másik, hogy én ajánlottam ezt neki, mondván teljesen megbízható az eladó... Rohadtul bánt, hogy Ő nem jött, de én is hibás vagyok.

Ti mit csinálnátok?


2011. jan. 6. 16:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%
Természetesen ha már sikerült visszakapnom mindkettőnk pénzét oda adnám a barátomnak. hiszen neki is kell.
2011. jan. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
82%
Persze, hogy visszaadnám, az az övé attól még hogy nem volt olyan vérmes.
2011. jan. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%
Nem egészen értem! A barátodnak gondolod visszaadni? Mert az teljesen természetes, még ha ő nem is ment veled!
2011. jan. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%
Elmondanám a barátomnak, hogy visszakaptátok a pénzt, és a részét átadnám. Attól, hogy kerüli a problémákat, a barátod, nem?
2011. jan. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Persze, hogy a barátom, meg én vittem bele a rosszba. De ott lehetett volna amikor meleg volt a helyzet...
2011. jan. 6. 16:15
 6/24 anonim ***** válasza:
91%

alap hogy visszaadnám.


az eset rosszul is végződhetett volna, nyilván nem érte meg neki az a pénz egy esetleges feljelentésért testi sértésért...


de így, hogy szerencsésen visszaszerezted, add vissza neki. hisz az nem a te pénzed.

2011. jan. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is add vissza.
2011. jan. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
88%
Ha én valakit rábeszélnék, hogy rendeljen egy oldalról, mert az tuti megbízható és átvernének minket, akkor evidens, hogy én próbálom meg rendbe hozni a dolgot. Sőt, még azon is elgondolkoznék, ha nem kaptuk volna vissza a pénzt, hogy ne térítsek-e meg mégis valamennyit a barátom kárából, hiszen én voltam az, aki közvetetten okozta, én beszéltem rá az oldalra, én hitettem el vele, hogy megbízható. Ő meg bennem bízott meg, hallgatott rám, ezáltal rajta is vesztett.
2011. jan. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
91%
Tragikus, hogy egyáltalán felmerül, hogy nem adod vissza. Tökmindegy, miért nem. Az az ő pénze. Nyilván neked is tök jól jönne, de remélem, nem lenne gyomrod elkölteni...
2011. jan. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
91%
Ha becsületes vagy, visszaadod. Ha a barátod ha nem, ha ott volt, ha nem. Én mondjuk, nem tudnék lefeküdni aludni, ha nem adnám vissza: bántana a lelkiismeret. Most komolyan meg tudnád csinálni, hogy nem adod vissza? Nem nagyképűségből, de komolyan, nekem ilyen, hogy visszaadjam-e vagy sem, meg sem fordulna a fejemben. Ez csak természetes, hisz az ő pénze. Ha megtartanád, akkor nagyon jó "barát" lennél.
2011. jan. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!