Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszaadnátok a pénzt?

Visszaadnátok a pénzt?

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb barátommal rendeltünk, internetről nagyobb mennyiségben (100E+) kondizáshoz táplálékkiegészítőt. Át lettünk verve, nem kaptuk meg a terméket. Kinyomoztam az eladó címét, mondtam, hogy mennyünk el kicsit megszorongatni a tagot. A barátom azt mondta Ő nem jön. Hagyjuk, mert nem tudjuk ki az, még jobban megszívhatjuk. Én elmentem hozzá egyedül, megvan mindkettőnk pénze. Ez az egyik oldal, a másik, hogy én ajánlottam ezt neki, mondván teljesen megbízható az eladó... Rohadtul bánt, hogy Ő nem jött, de én is hibás vagyok.

Ti mit csinálnátok?


2011. jan. 6. 16:09
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Zsiványbecsület sincs már a világon?


A barátod, ezért vissza adod nek és kész!

2011. jan. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
add vissza. Nem lehet mindenki bátor
2011. jan. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatok van, csak kicsit ideges voltam a mulyasága miatt. A visszaszerzés elég egyszerűen ment mivel a pénzt számlára utaltuk, megvolt a nyoma bizonyítékként. Annyit, mondtam neki, hogy innen vagy haza megyek vagy a rendőrségre. Döntse el mit szeretne.
2011. jan. 6. 22:53
 24/24 anonim ***** válasza:

Máskor normális forrásból rendelj. Ha pedig szteroidot vettél, akkor azt is a teremből ismerősön keresztül.


Amúgy mázlid van, h nem küldött el a csávó a halálf@szára.

2011. jan. 8. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!