Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg vannak ilyenek emberek?

Tényleg vannak ilyenek emberek?

Figyelt kérdés

Tegnap késő este néztem a Sprektum csatornát ahol a kedvenc műsorom ment.(Bűnüldözés Ausztráliában) Általában amikor nézem ledöbbenek,esetleg kiakadok,de másnapra ez is egy olyan adás lesz mint a többi.De a tegnapi eset nem..Egyszerűn ma egész nap ezen járt az eszem,hogy te jó ég!Hogy képes valaki ilyenre?

A történet röviden.

1979-ben történt.Egy családról van szó.Apa+anya+ 4 éves kislány és 2 éves kisfiú. Az apa birkanyíró volt. A helyiek eléggé összetartottak,és amikor a pasas már napok óta nem ment melózni,így telefonon próbálták elérni. Mivel akkoriban társtelefon is volt,így a központ hívta a lakást.sok-sok csörgésre a 4 éves kislány vette fel a telefont és a hölgy megkérdezte tőle,hogy anya és apa otthon vannak-e.A kislány azt mondta,hogy igen,de alszanak.A hölgy kérte,hogy keltse fel anyut,mert beszélni akar vele..a kislány erre azt mondta,hogy nem kelti fel,mert olyan fekete..

A hölgy rosszat sejtve,hívta a rendőröket,hogy menjenek a házhoz.A kiérkező rendőrt a következő látvány fogadta. Az apa a konyha padlóján feküdt holtan már oszlásnak indult.Az anyát a hálószobájuk ágyában találta,tényleg szinte feketére bomlott a teste..A szoba televolt elhasznált pelenkákkal,és szétszórt száraz kekszekkel.Egy kutyaeledeles doboz is volt a földön amit a gyerekek akartak kinyitni..Először azt hitték az apa ölte meg a nejét,majd öngyilkos lett.De később kiderült,hogy mindkét szülőt lelőttek. A gyerekek több napig voltak a halott szüleikkel.A gyerekek éjszakára a halott anyjuk mellé feküdtek be.Kiderült,hogy az anyjuk azért feketedett meg,azért bomlott gyorsabban mint a férje,mert ágymelegítő volt alatta,és folyamatosan engedte a nagy meleget a halott testére..Nem írom le,hogy mi mindent éltek át a kicsik,de a lényeg,hogy a biztosító pasas nyírta ki a szülőket,és teljes nyugalomban volt napokig..A rendőrök szerint egy névtelen hívással azért jelezhette volna,hogy a kicsik egyedül vannak..

Tegnap óta nem megy ki a fejemből a gyerekek története..Egyszerűen képtelen vagyok elhinni,hogy vannak olyan emberek akik ennyire .(nem is tudom mit írjak erre) állatok?? Ha eszembe jut mindig elsírom magam..

köszönöm ,hogy elolvastátok..


2011. jan. 6. 22:14
1 2 3
 1/21 Cory Rose ***** válasza:
100%
Igen tényleg vannak. Addig örülj amíg téged elkerülnek.
2011. jan. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem láttam az adást, de elolvastam az írásodat. Nem állt össze teljesen. Miért ölték meg a szülőket?

Amúgy igen, sajnos vannak rendkívül perverz illetve anyagi érdekeknek alárendelve bármit megtesznek, legyen az akár egy kegyetlen gyilkosság. Szerencsére az emberek túlnyomó többsége nem ennyire elállatiasult, de vannak ilyenek is sajnos.

2011. jan. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igen, vannak ilyenek.

Van még sok ehhez hasonló is.

2011. jan. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
Ha én embert ölnék, a gyerekek árvasága sem jelentene gondot.
2011. jan. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

A biztosító cég egy embere ölte meg a szülőket.Az apa a kocsijára biztosítás kötött,és havonta fizetett egy fix összeget.A biztosító pasas viszont nem csinált szerződést/nem rögzítette sehol(csak az apának mondta,hogy van biztosítása) viszont a pénzt ő maga használta fel..

Az apának totál káros lett egy baleset miatt a kocsija és kérte az 5000 dollárt ami ebben az esetben járt volna neki ha lett volna biztosítása(ő abban a hiszemben volt,hogy van) Ezért a biztosító pasas úgy döntött,hogy kinyírja őket,mert nem akarta,hogy kiderüljön a csalása..

2011. jan. 6. 22:28
 6/21 anonim ***** válasza:
86%
Hallottam már cifrákat, de ez nagyon durva.... Még jó, hogy az a nő hívta a rendőröket. De mondjuk az is fura, hogy egy 4 éves gyereknek komolyan nem tűnik fel, hogy anya olyan fáradt, hogy már napok óta csak alszik?
2011. jan. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
86%
Haver, ez szinte semmi. Vannak kegyetlenebb emberek is...
2011. jan. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
51%
4 évesnek meg pláne egy 2 évesnek hogy tűnne fel?
2011. jan. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
74%
És az anyáról hallottál, aki 5 gyerekét nyírta ki? A legkisebb egy kislány, még babakorú volt, a legidósebb is csak 6-8 éves. A család boldogan éldegélt, míg egy szép napon-mint a többin-apuka elment dolgozni, anyuka fürdővizet engedett a gyerekeknek és egyesével hívta őket. A második legkisebbel kezdte, belefolytotta, majd becsavarta a lepedőbe, a szülői ágyra tette, így haladt sorban, amíg a legkisebb és a legnagyobb maradt utoljára. A legkisebbet belefolytotta, ekkor ért oda a legnagyobb, és kérdezte, hogy mi van a hugival. Aztán leesett neki a dolog, és anyuka percekig kergette a gyereket a lakásban. Aztán elkapta, és őtt is folytogatni kezdte a kádban. A gyermek utolsó mondata: I am sorry. Majd őket is az ágyra tette lepedőbe tekerve. Aztán felhívta az urát, és kérte, hogy jöjjön haza. Kérdezte tőle a férj, hogy mi a baj, mire elmondta az asszony, hogy bántották a gyerekek. Ki bántotta? kérdezte az apa, mire a nő, hogy mind. Mért tette? Mert rossz anya, és megmentette őket a pokoltól. Amikor ahhoz a részhez értem, hogy a fiú utoljára azt mondta, hogy sajnálom, kicsordult a könnyem. Sok ilyet olvastam már. Borzasztó dolgok ezek.
2011. jan. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
: ma 22:46 TE JÓ ÉG!!! ez nagyon megrázó...
2011. jan. 6. 22:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!