Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak miért fiatalabb...

A férfiak miért fiatalabb lányokkal képzelik el a jövőt? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Néha elolvasom a hirdetéseket, és ahogy olvasom, egyre inkább azt veszem észre, hogy 40 éves pasi 20 éves lányokat keres. Idézek is egyet:


47 éves, káros szenvedélytől mentes, jól kereső férfi keresi társát 18-25 éves korig.


DE ez csak egy. És nem is csak újságokban, tévében tapasztalom ezt. Ti mit gondoltok?


2011. jan. 7. 14:14
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Mert egy fiatal, hamvas, feszes bőrű vidám lányt szeretnének. Mondjuk az ilyen hirdetések egyértelműen a szexre, alkalmi kapcsolatokra mennek, de van olyan, hogy komoly érzelem van a két fél között.


Amúgy azt hülyeségnek tartom, hogy egy fiatal csaj mindenképpen jobban néz ki, mint egy idősebb nő. Sokkal több szép nőt tudnék felhozni pl. a 30as korosztályból, mint a tizen-húszonévesből.

De az ilyen pasik nem ezt nézik. A lényeg, hogy elmondhassa, neki van egy 18 éves barátnője.


Ja és az is fontos szempont, hogy egy fiatal csajt sokkal könnyebb pénzzel levenni a lábáról, míg egy idősebb nőt (akinek biztos állása, egzisztenciája van) nem fogja hanyattvágni magát egy drága kocsitól és szép lakástól.

De bármilyen más területen is könnyebb irányítani egy kiscsajt, mint egy határozott, érett nőt.

2011. jan. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az ilyen hirdetések csak a szexre mennek ki.
2011. jan. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Rossz a kérdés, a nők miért keresnek mindig idősebb férfit? Nincs más alapon van sok férfi jóval fiatalabb nővel.
2011. jan. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

kinzo:



" Én 22 éves vagyok lassan, nő. 18 éves korom óta mindig a 40 körüli férfiak tetszettek.Imádtam ahogy az életről beszélnek, hogy mennyire képben vannak, mennyire jól átlátnak bizonyos dolgokat, persze ehhez kellő értelem is kell. A mai napig csak ilyen korú férfi mellett tudnám magam elképzelni, külsőleg is ők tetszenek (bár ez érdekel a legkevésbé) és az életről alkotott képüket is imádom. A baráti társaságom is ilyen korú emberekből áll.

Szóval nem minden a pénz, és nem lehet minden fiatal nőt manipulálni és irányítani, aki buta,azt 30 évesen is lehet.


Nagy előnyük még ezeknek a férfiaknak, hogy nem nagyon akarnak már gyereket és az én koromban nem is igen van bárkinek gyereke, még egy idősebb társkereső nőnél gyakoribb, hogy gyerekeit egyedül nevelő szülő a hölgy."



Ezt a választ egy másik kérdésre adtam.

2011. jan. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!