Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak miért fiatalabb...

A férfiak miért fiatalabb lányokkal képzelik el a jövőt? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Néha elolvasom a hirdetéseket, és ahogy olvasom, egyre inkább azt veszem észre, hogy 40 éves pasi 20 éves lányokat keres. Idézek is egyet:


47 éves, káros szenvedélytől mentes, jól kereső férfi keresi társát 18-25 éves korig.


DE ez csak egy. És nem is csak újságokban, tévében tapasztalom ezt. Ti mit gondoltok?


2011. jan. 7. 14:14
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Vannak olyanok, akiknek nincs más lehetőségük, mert csúnyák. A nők 99%-a hangoztatja, hogy a külső csak másodlagos, miközben ennek ellenkezőjét bizonyítják. Aki csúnya, annak esélye sincs párt találni.

Akkor mit kezdjen egy csúnya, negyvenes, elkeseredett férfi? Azzal kell nőt fogni, amivel tud: pénzzel. És ha már ez kell, akkor miért állna meg egy negyvenes nőnél?

2011. jan. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
81%
Mert azokkal el tudja hitetni: "azért puha, hogy ne fájjon!" :D
2011. jan. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Persze, mert egy huszonéves nő nem tudja, hogy annak keménynek kell lennie :D
2011. jan. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Ja? XD
2011. jan. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Elárulom, hogy tudja :D Csak a hülye nem tudja :D De aki hülye, az 30 évesen is hülye:D
2011. jan. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Bogárka, ez csak egy vicces mondás, nyugiiii! :)
2011. jan. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Tudom, ezé tettem :D-t, ha nem mondás lenne sem sértődnék meg:D

Amúgy nem sok alapja van, 40-eseknek még nincsenek puhasági problémáik :DDD

2011. jan. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Eléggé egyértelmű, hogy miért.


1. mert még nincs (TALÁN) gyerekük.

2. nincsenek úgy beszürkülve, mint ahogy az "idősebbek". TISZTELET A KIVÉTELNEK.


Sajnos amikor irodában dolgoztam, akkor ott is ezt lehetett látni, hogy minden idősebbnek szabályosan fájt az, ha a fiatalabb vagy akárki mosolygott. Szürkeség van. S nem kicsit. Nagyon. Elk....rtuk.


25L :)

2011. jan. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
38%
A nők hamarabb érnek és hamarabb is hervadnak mint a férfiak.
2011. jan. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Nekem van egy ismerősöm, 45 éves nő, tíz évvel fiatalabb párja van, nagyon boldogok.


Anyukám szintén 45 és csak a 28-35-ig korosztály találja meg, de azok egyfolytában, pedig úgy örülne, ha végre egy értelmes, jó megjelenésű 40-es hívná már randevúra. Ennyiből kérdezhetném, hogy a férfiak miért az idősebb nők között keresnek maguknak párt, hiszen én egyfolytában ezt látom magam körül. Kinek a pap, kinek a papné, mindenkinek más jön be, mindenkinek más az ízlése.

2011. jan. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!