Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak mi okból jönnek...

A férfiak mi okból jönnek össze 10 évvel fiatalabb vagy annál is fiatalabb nővel?

Figyelt kérdés
Az előző kérdést nem én írtam ki. Csak eszembe jutott, hogy megfordítva még érdekesebb a kérdés. Mert megfigyeltem, hogy sokan hajlamosak csak a nőt elítélni, ha sokkal idősebb pasassal jön össze. Pedig fiatalságért/szépségért(=külsőség) morálisan ugyanolyan problémás összejönni valakivel, mint pénzért/jólétért(=külsőség). Ugyanolyan érdekkapcsolat mind a kettő (nem azt mondom, hogy minden nagy korkülönbséges kapcsolat érdekből jön létre, de elsőre ezt szokták gondolni az emberek - legalábbis az előző kérdésre adott válaszokból ez derül ki számomra). Nem érint a kérdés semmilyen szempontból, és nem is ítélek el senkit, csupán felötlött bennem a gondolat.
2011. márc. 1. 00:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
67%

Én ide is csak ennyit írnék:

Olyasmiről még nem hallottál,hogy a szerelem nincs korhoz kötve? Miért ne lehetne szerelmes az illető nála 10 évvel fiatalabb, vagy idősebb személybe?!

Aki meg a pénzre, külsőségekre,egzisztenciára hajt, annak tök mindegy, hogy 10 évvel idősebb vagy éppen vele egy idős az illető. Felejtsük már el ezeket a buta sztereotípiákat, hogy ha valakinek 10 évvel idősebb a párja,az biztos érdek kapcsolat!

2011. márc. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
34%
Kapuzárási pánik, vagy szeretnének egy kicsit visszafiatalodni, vagy ha gyereket akarnak mert eddig még nem sikerült, esetleg pedofil hajlamok.
2011. márc. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
42%

Minden kapcsolat érdekkapcsolat!


A Szerelem is, és a szexuális vágy hajtja plusz a teljes megismerés vágya.


Nem hiszed?


Próbáld ki, hogy megismersz valakit, de nem szexelsz vele, egy idő után, és egyből tönkremegy a kapcsolat!

2011. márc. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
86%

Egyetértek az előttem szólóval.

Magam részéről annyit jegyeznék meg, hogy én azt figyeltem meg a környezetemben, hogy a pasikat nem annyira érdekli a kor. látnak egy csinos, kedves lányt, akinek jó a kisugárzása és szimpatikus nekik valamiért akkor mindegy, hogy 20 vagy 30 éves, ők ezzel nem problémáznak annyit. Sőt általában, ha ilyen nagyobb korkülönbséges pár alakul ki az ismeretségi körömben, a pasi simán bevállalja a barátnőjét mindenki előtt teljesen természetesen, a lány az aki fél bevallani először, hogy hány éves is a párja. Pont azért mert tart az előítéletektől, mert van sok. pedig szerintem, az a lényeg, hogy aki benne van egy ilyen kapcsolatban azt ne zavarja. A külvilág meg majd megbékél vele, ha látják hogy jól megvannak együtt.

2011. márc. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
15%
A férfinak a pö'e a nönek a bukszá'a viszket.
2011. márc. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
63%
Én írtam ki az előzőt.
2011. márc. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
74%
En no vagyok, de visszakerdeznek: miert ne tennek, ha egyszer megtehetik? Ha egy ferfi erre vagyik, hat vagyjon. Mindenki mas kriteriumok alapjan valaszt part es nincs olyan ember, akinek nincs semmilyen kitetele. Az nem is lenne normalis dolog. Egyik iranyban sem kell senkit elitelni, mindenkinek mas a fontos, masban latja a tarsat.
2011. márc. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
62%
Kinek ez kell kinek az. Ha valakinek az kell, hogy egy fiatalabb nő mellett ébredjen és ettől érezze magát teljesnek vagy netán még férfinak akkor tegye. Nincs ebben semmi kivetni való. Aztán. Ne felejtsük el azt, hogy egy idősebb férfi elég vonzó tud lenni a mai fiatalabb nők körében... Az ok nagyon sokféle lehet, de nem is kell rá kitérni.. A lényeg az, hogy miért ne válasszon egy még gyönyörű szép fiatal lányt, ha alkalma nyílik rá? Ráadásul, ha gyermeket szeretne, mert még nem adatott meg neki, akkor nyílván ez a megoldás célszerű, hiszen egy 40+os hölgynél, aki szintén szeretne gyerkőcöt sokkal nehezebb a felállás.
2011. márc. 1. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
69%
Mivel sok férfi a fiatalságot keresi, sok nő pedig az érettséget. Biológia meg pszichológia, ennyi.
2011. márc. 1. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
40%
A párom 11 évvel idősebb nálam. 5-ik éve vagyunk együtt. Én szúrtam ki őt, mert igazából izgalmasnak találtam egy ennyivel idősebb férfi társaságát. főlleg, hogy akkor még tizenéves voltam. És nicsak, beleszerettem! :)
2011. márc. 1. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!