Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Dilemma egy furcsa helyzetben....

Dilemma egy furcsa helyzetben. Szerintetek mi van?

Figyelt kérdés

Kábé 2 hónapja összeismerkedtem egy 41 éves férfival, aki engem nagyon megfogott. Én 25 éves vagyok. Szóval az elején már van egy korkülönbség. Szóval: találkozgattunk meg együtt is voltunk párszor és úgy gondoltam, hogy mivel hogy ennyi idősen még nem volt neki se asszony se gyerek, így úgy voltam vele hogy biztos amiatt nem volt, mert ő nem akar semmi komolyat se és ahogy ő is elmondta őt nehéz megtartani. Mondjuk ezt nem tudom hogy milyen komolyan mondta, mert viccelődött amikor kijelentette. Viszont minden viccnek van egy alapja. Szóval azóta is már minden nap hűségesen keres engem és találkozni szeretne. Akárki akármit mond én sajnos érzem a két kor közötti különbséget. Továbbá sajnos én nagyon rossz anyagi körülménye között vagyok, viszont meg vagyok áldva nagyon jó nyelvtehetséggel, így nekem a külföldi munka nem jelent problémát. Most fogok -ha minden összejön- áprilisba kiutazni egy szezonális melóra Görögországba.


Viszont ő meg tuti, hogy marad, mert az ő businesse ide köti. Nem mondom meg hogy mit dolgozik, de ő hülyére kereste és hülyére keresi magát. Én meg nem vagyok az a típus, aki a másikon élősködik.


A komolyságról meg annyit, hogy én azt hittem hogy csak elvagyunk, viszont ő meg bejelentette, hogy holnap akar bemutatni a családjának is.


Most akkor mit tegyek?


Ő engem nagyon megfogott meg minden, viszont lécelnem kell a pénz miatt.


:(


?

?


Előre is kösz a válaszokat.


2011. jan. 7. 16:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást, akkor mindenre van megoldás. Én ha megtalálnám életem párját biztos nem lépnék le, hanem megpróbálnék itt munkát keresni. Ha beszélsz idegen nyelveket, akkor munkád is lesz.
2011. jan. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát, pedig lécelj, gyorsan-gyorsan.
2011. jan. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Neked kell tudnod, hogy mennyit jelent neked az a férfi. Ha igazán szereted, akkor mellette maradsz. Ha fontosabb a görög fagylaltospult, akkor meg nem is vagy oda érte, de ez is a te döntésed.
2011. jan. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nagyon okos vagy ha nem akarsz anyagilag függöségbe kerülni.Az sem baj ha kicsit világot akarsz látni.

Azért megismerheted a családját ez is segít a további döntésedben.

2011. jan. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Hát igen. Pont erről van szó. Nálam nagyon rossz a helyzet és iszonyatosan rossz érzés az, hogy nem találok itt melót, illetve ha találok, akkor kábé napi 10 órában súrolni kell a WC-ket havi 50.000 forintért.


Nem sz..ros számomra a munka, csak sajnos én még egy olyan művészi pályára is készülök, ami napi intenzívebb tanulást is megkövetel és a kezem épségét is.


A görög munka meg egy nagyon számomra testhezálló meló lenne (nem kell semmi rosszra gondolni), amiben jóformán minden nap mozgok, mivel nekem is olyan az "életstílusom". S a fizu se kevés.

2011. jan. 7. 16:13
 6/12 tetris ***** válasza:
Milyen business az, amivel hülyére keresiheti magát az ember? Lécci áruld már el!
2011. jan. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy, szép vagy, ne add a sorsodat senki kezébe. Alapozd meg a jövődet, sose hozzon rosszat a jövő, de ne válj kiszolgáltatottá soha senkinek. Az ilyen pasikban meg nem kell megbízni. Előtted is ugyanezt mondta valakinek, utánad is ugyanezt fogja.
2011. jan. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

2 hónap még nem olyan sok, abból bármi alakulhat. Életre szóló kapcsolat, de nagy csalódás is. Szerintem a korkülönbség köztetek nem olyan nagy, főleg hogy a leírtak alapján nem egy éretlen plázacica vagy, hanem egy felelősen gondolkodó, önálló és dolgozni tudó ember.


Ha a helyedben lennék, nem dilemmáznék, mi legyen, hanem szépen kimennék megcsinálni a melót, aztán a többi elválik. A családi találkozóra is mosolyogva elmennék, tudván, hogy 2 hónap még nem ígéret semmire, de megismerkedni a másik családjával jó dolog.


Mivel szezonális munkáról van szó, valószínűleg nem maradsz olyan sokáig, ez aligha lesz akadálya egy későbbi komoly kapcsolat alakulásának. Ha viszont nem mész, és mégsem jön össze ez a kapcsolat, nagyon fogod bánni! Ha tényleg ennyire jól kijöttök, és komolyak a szándékai, tud várni rád egy kicsit, ha már 41 éves koráig várt. És egyben azt is láthatja, hogy nem csak a pénze miatt lennél vele, és nem fogsz függni tőle, mert tudsz önállóan is gondoskodni magadról.


Föl a fejjel, sok kitartást és sok sikert!


N32

2011. jan. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azt írtad, szezonális melóra mész. Tehát nem örökre, csak pár hónapra. 25 évesen persze, hogy menjél! Ha tényleg annyira odavagytok egymásért, akkor ez a pár hónap nem kell, hogy befolyásoljon. Értem én, hogy két hónap még nem olyan sok, viszont ha nincsenek anyagi gondjai és annyira szeretne látni téged, akkor repülőre pattan és kimegy hozzád egy-egy hétvégén (vagy amikor ráértek mind a ketten.)
2011. jan. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A munkát biztos hogy nem fogom lemondani, mivel már intézem a papírokat. Csak valahogy lelkiismeret furdalásom van emiatt és vegyesek az érzelmeim...
2011. jan. 7. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!