Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ebben a "furcsa" helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a "furcsa" helyzetben szerintetek mi fog történni? (folyt. Lent)

Figyelt kérdés
8 éve vagyunk együtt barátnőmmel, de még sosem éltünk együtt. Ő szinte folyamatosan tanult, én pedig hol Hollandiában hol más helyeken dolgoztam. Ez azért volt "jó" mert ha hetekig nem láttuk egymást hatalmas volt az öröm a viszontlátásnál. Most viszont szeretnénk összeköltözni, és komolyan nagyon várom de valahol legbelül úgy érzem meg fognak változni az érzéseink, mert onnantól kezdve együtt fogunk élni, és félek meg fog unni. Azt mondják nem vagyok unalmas fickó, mindig tudunk miről beszélgetni egymással, de engem valamiért nagyon zavar ez az aprócska bolha a fejemben, talán azért mert szeretem..! Szerintetek minden megváltozik majd? Veletek történt már hasonló eset? Azért gondoljatok bele 8 év hosszú idő, nem szeretném őt elveszteni semmikép sem.
2010. nov. 20. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden meg fog változni.
2010. nov. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok?
2010. nov. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb gondolom, úgyis összeköltöznétek, a sorsotok pedig elkerülhetetlen. Ha nem illetek össze, az majd most kiderül, nem nagyon tudsz mit tenni. Valószínűleg 8 év ide vagy oda, nem ismeritek egymást igazán, ha még sosem éltetek együtt. Itt az ideje, hogy belevágjatok. Ha nem úgy sikerül, ahogy szeretnétek, akkor sem szabad bánkódni..de ezen még ne agyalj, majd kiderül..akár életre szóló kapcsolat is lehet! Kívánom, hogy úgy legyen és megtaláljátok egymásba a boldogságot!
2010. nov. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2. írónak: Barátnőm 25, én 28 vagyok.

3. írónak: köszönöm a bíztatást és a jókívánságokat. Mikor leírtam a dolgot, utána mintha jobb kedvem lett volna szinte azonnal, mint amikor az ember kiad magából valamit és utána könnyebb :)

2010. nov. 21. 01:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!