Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Még nem voltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Még nem voltam ien furcsa helyzetben

Figyelt kérdés
Na igen az van hogy van egy 2 honapos kapcsolatom ..De az elözö srácal akivel össze akartam jönni meg persze ö is velem .most teccik neki egy másik lány aki a legjobb barátnöm és mikor látom öket hogy beszélgetnek vagy valami akkor nagyon szarul érzem magam lehet hogy még mindig szeretem.mert nem tudom elfelejteni.
2011. jún. 1. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit tegyél...talán tanulj meg helyesen írni.

Utána meg talán próbáld meg egyedül felnőtt módjára megoldani a gondjaidat. :S

2011. jún. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megtanulnék magyarul ebben a fene nagy bánatomban.
2011. jún. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ne nézz rá
2011. jún. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jajj istenem mik vagytok ti nyelvtan tanárok .boccs de most nem a helyesirásommal foglakozok.amugymeg értelmes válaszok jo lennének mert nem azt kérdeztem hogy szerintetek helyesen irok e?
2011. jún. 1. 19:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy szerelmes vagy még belé.Egyszerüen nehéz elfelejteni a régi szerelmet.Valamilyen szinten féltékeny vagy,és zavar hogy a barátnőd nem tartja tiszteletben hogy mit éreztél a fiu iránt.Tul leszel rajta.személy szerint nekem az ilyen helyzetekben(mert volt már pár ilyen) birtoklási vágyam van.Kicsit olyan érzés mintha a volt szerelem hozzád tartozna.Nem akarod a mostanit se elvesziteni,de a régit is magad mellet akarod tartani...

Téleg tul leszel rajta.Probáld átgondolni a dolgot és szard le...

pár hét mulva rájössz hogy hülyeség volt amit csináltál:):)

+ van az a verzió is hogy leülsz a barátnőddel és elmondod neki hogy téged kicsit kelemetlenül ér ha látod őket.és ha van olyan szives ne elötte flörtölgessenek:)

remélem segitett a válaszom:D:D

és igen gépen én sem irok helyesen:)

2011. jún. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az uccsó üzenetett mert sokat segitett lehet igazad van ebben.Én nem szoktam gépen helyesen írni mivel nagyon gyorsan gépelek..
2011. jún. 1. 19:27
 7/7 anonim ***** válasza:
ouzwaoieuthgqdhoasijhglkjasgowgfsadkhgfsadhfhsagfjhsagdfhsagfhsaghagsjhfgashgfkjsagkjhdsgszardlemagasról
2011. jún. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!