Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Dilemma egy furcsa helyzetben....

Dilemma egy furcsa helyzetben. Szerintetek mi van?

Figyelt kérdés

Kábé 2 hónapja összeismerkedtem egy 41 éves férfival, aki engem nagyon megfogott. Én 25 éves vagyok. Szóval az elején már van egy korkülönbség. Szóval: találkozgattunk meg együtt is voltunk párszor és úgy gondoltam, hogy mivel hogy ennyi idősen még nem volt neki se asszony se gyerek, így úgy voltam vele hogy biztos amiatt nem volt, mert ő nem akar semmi komolyat se és ahogy ő is elmondta őt nehéz megtartani. Mondjuk ezt nem tudom hogy milyen komolyan mondta, mert viccelődött amikor kijelentette. Viszont minden viccnek van egy alapja. Szóval azóta is már minden nap hűségesen keres engem és találkozni szeretne. Akárki akármit mond én sajnos érzem a két kor közötti különbséget. Továbbá sajnos én nagyon rossz anyagi körülménye között vagyok, viszont meg vagyok áldva nagyon jó nyelvtehetséggel, így nekem a külföldi munka nem jelent problémát. Most fogok -ha minden összejön- áprilisba kiutazni egy szezonális melóra Görögországba.


Viszont ő meg tuti, hogy marad, mert az ő businesse ide köti. Nem mondom meg hogy mit dolgozik, de ő hülyére kereste és hülyére keresi magát. Én meg nem vagyok az a típus, aki a másikon élősködik.


A komolyságról meg annyit, hogy én azt hittem hogy csak elvagyunk, viszont ő meg bejelentette, hogy holnap akar bemutatni a családjának is.


Most akkor mit tegyek?


Ő engem nagyon megfogott meg minden, viszont lécelnem kell a pénz miatt.


:(


?

?


Előre is kösz a válaszokat.


2011. jan. 7. 16:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ez aranyos volt! :D De ne legyen lelkiismeretfurdalásod, hisz nem örökre hagyod el egy munka miatt. És hidd el, kevés dolog tesz vonzóbbá egy nőt egy férfi szemében, mint ha azt látja, hogy a nő boldogul nélküle, és nem fut utána... Majd elcsöppen a nyála utánad, ha kimész, figyeld meg! ;)
2011. jan. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Úgyis lassítanotok kellene, mert nem ismered eléggé. Azt sem tudod, mit dolgozik.
2011. jan. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!