Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy bajok vannak. Egyfolytába...

Nagy bajok vannak. Egyfolytában veszekedünk. Mit tehetnék most?

Figyelt kérdés
Most hogy így itt a válság(ugye picit régebbről, de nálunk most alakultak ki emiatt komoly bajok..) apum, amikor pénzt kérünk valamire, akár apróságra is, mindig rávágja ordítva hogy nincs pénzem, közben magának vesz ezt meg azt, (pl.:alkoholmentes sör..ugye ezt állítása szerint víz helyett issza,)nem mondom hogy ha tényleg nincs, akkor nincs és kész, de szerintem ezt nem ordítva kellene mondani...ha szépen leülnénk megbeszélni akkor nem szólnék semmit, de így..anyuval is mindig veszekednek, szerintem már nem is tekintik egymást férj-feleségnem, habár még nincsenek elválva...s nem tudom hogy álljak neki, hogy ne ordítás vagy veszekedés legyen a vége...
2011. jan. 7. 16:20
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
jójó, de ha egyszer kétszer előfordul hogy elfelejtem vagy van hogy nincs időm rá a tanulás miatt...most fogok vizsgázni..
2011. jan. 7. 17:48
 12/15 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy apukád rosszabbul keres, stresszesebb a munkája, mint eddig volt. Bár most számodra a legnagyobb dilemma, ha rossz jegyez kapsz, vagy TZ-t írtok, neki azon kell aggódnia, hogy ha kirúgják nem tud titeket ellátni, illetve lehet egy paraszt bunkó főnököt kell minden nap mosolyogva viselnie. Szomorú, hogy ha rajtatok vezeti le a stresszt, de ha van havi plusz 4000 ft-ja igenis megérdemli, hogy azt magára költse el és ne a Te lustaságodat korrigálja. Vagy szerinted neki ennyi öröm sem jár? Inkább próbálj meg besegíteni neki a házimunkába, meg anyukádnak is, amiben tudsz és dolgozd fel, hogy már nem engedhetitek meg magatoknak azt a színvonalat, amit régen.
2011. jan. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
ha meg csak egyszer kétszer felejted el, akkor egyszer kétszer nem eszel aznap. Velem is volt ilyen annak idején, nem kellemes, de sose kértem a szüleimtől emiatt pénzt...
2011. jan. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
amúgy meg nem vagyunk szegények, mindenem megvan, szép lakásunk van meg minden, másra nem is szoktam kérni...de az is lehet hogy most csak ideges, mert régebb nem volt ilyen..köszönöm a válaszokat
2011. jan. 7. 17:52
 15/15 A kérdező kommentje:
apumnak szerencsére nem kell mosolyogva elviselnie a főnökét, inkább őt kell elviseljék, mert van egy cégünk..
2011. jan. 7. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!