Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez baj vagy érthetö?

Ez baj vagy érthetö?

Figyelt kérdés
Két gyerekes anya vagyok.Szeretem a családom és jól kijövök férjemmel.Estére olyan fáradt vagyok és elegem van,hogy külön vonulok és egyedül nézek tv-t.Vacsora után a gyerekeket átküldöm a nappaliba férjemhez.Másnak is szüksége van kis magányra?
2011. jan. 8. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

ferjed dolgozik?

nem tul jo kulonvonulni,a megmaradt kis idot egyutt kell eltolteni,mert igy elfogtok tavolodni.Ne csak a gyerekeket kuldt at,hanem menj te is es bujj oda hozza,kesobb meg le lephetsz pihizni egy kicsit.

2011. jan. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Teljesen normális emberi vágy, hogy néha egyedül legyünk. Ki gyakrabban, ki ritkábban igényli.
2011. jan. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

A TV-nézés nem magányban lét. Akkor csinálj magadnak szabadidőt,amikor nincs otthon az egész család. Jó munkaszervezéssel ez megoldható.

Mindenkinek szüksége van néha magányra,de ezt össze kell hangolni a család igényeivel is.

2011. jan. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen,dolgozik csak este 7 után ér haza.Èn otthon vagyok a kicsi 3 a nagy 9 éves.Szeretem öket de elég sokat veszekednek.Külön szobájuk van de egymáson lógnak,mindíg sírás a vége.
2011. jan. 8. 10:47
 5/5 yuda ***** válasza:

Azért nem jó amit írsz,mert éppen amikor hazajön a férjed és lehetnétek együtt-akkor van igényed a magányra.Ez a kapcsolatotok rovására mehet


-megoldás: máskor vedd ki a magányigényedet,vagy pihenj napközben,de ez semmiképpen nem jó hosszú távon.

2011. jan. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!