Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek tönkre ment a...

Mit tegyek tönkre ment a házzaságom? Infó lent

Figyelt kérdés
30 éves férfi vagyok 10 éve vagyunk együtt van két gyermekünk 3 éves és egy 4 hónapos.Nagyon eltávolodtunk egymástól mióta terhes lett olyan mintha már nem szeretne sok vitánk is volt mára már az sincs.Nem vagyok genyó próbáltam közeledni kedveskedni nem használt,kicsiket fürdetem pelust cserélek elviszem őket sétálni játszótérre stb.2 hónapja megcsaltam nem bírtam tovább a lány azóta azzal bombáz költözzünk össze,de nem tudom ott a két pici.Mit tegyek a gyerekekeket nem akarom elhagyni imádom őket,de örlődök rendesen és rossz nekem most a feleséggemel.Felaggyam az én boldogságom?
2011. jan. 8. 20:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
82%
Bárki bármit is válaszol a problémádra, (sajnos) NEKED KELL DÖNTENED...:( Nincs igazán jó megoldás, mert bármely esetben valaki sérül...
2011. jan. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
72%
Nem tönkre ment a házasságod, hanem tönkre tetted.
2011. jan. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
65%
Én 14 éve elvált nő vagyok. Mi is nagyon sokat veszekedtünk, főleg az én anyagi romlástól való félelmemtől. Aztán talált egy nőt magának, és leírta mit érez velem, és vele. Szerintem Te is írd le, hogy mit érzel. Azt ne, hogy félreléptél, de azt beleírhatod, hogyha nem változik semmi köztetek, megteszed. Vagy ráharap és enged, vagy kiderül, hogy ő már megtette és ezért ilyen. Próba cseresznye.
2011. jan. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
70%
Fejtsd ki egy kicsit részletesebben. A második terhessége óta hidegültetek el? Nem lehet,hogy depressziós? A szex teljesen megszűnt? Te szereted még a feleséged? Beszéltetek már a válásról? Ő hogy látja a helyzeteteket? Tudja,hogy megcsaltad?
2011. jan. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
94%

Nem szeretnelek megbantani, de ne mondd azt, hogy a baratno mellett fogod megtalalni azt, amit a sajat csaladodnal nem talalod meg.

Feleseged, tehat szeretted es szerelmes voltal bele, amikor elvetted, s azota szult, nevelt es htb-t is vezette, de kozben mar gyorsan terhes is lett.

Nem lehetseges az, hogy talan tul sok volt a teher, s most a szules utan meg jobban faradtabb, s ezert nem kivanja az egyuttletet?

Legy turelmes es erezz egyutt Vele, s erezze ezt. Vegyel Neki viragot, udvarolj Neki, dicserd meg stb. es feltetlen legy turelmes Vele.

Mar most a pici is eleg nagy ahhoz, hogy a nagyira bizzatok, igy hivd meg a felesegedet valahova. Probald meg ujra elcsabitani, hogy erezze azt, hogy No es nem csak egy haztartasi robot, s nevelono, vagy csecsemo gondozo pl.

Edesanya vagyok, igy tokeletesen aterzem azt, amit a Nejed erezhet, s ugy gondolom, hogy megerdemelne azt, hogy turelmesebb legy, mivel a gyermekek kozosek!!!

2011. jan. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is egy picit homályosak a részletek. A "tönkre ment a házasságom" alatt, nem egy ilyen szituációt képzeltem. Jó, hogy kezd hidegülni a dolog, de épp TE CSALOD MEG. Lehet, hogy a feleséged semmit sem tesz a kapcsolatért, és valóban kétélű a dolog, de evvel végképp te ásod alá az egészet, hogy félrelépsz, és épp az elhagyáson gondolkodsz.
2011. jan. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
47%
járjál inkább horgászni, azzal kevesebb a macera... :-/
2011. jan. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
78%
Most nem mondod, hogy a farkad fontosabb, mint a házasságod? Mekkora ribancok a pasik! Minek csinál az ilyen gyereket, aki nem tud családban élni? Mit vártál te egy házasságtól? Egyáltalán miért csaltad meg? Igazából semmi konkrétat nem írtál miért távolodtatok el, ezt meg kellene beszélni. De gratulálok, te gyenge jellem, ismét tökre tettél te is egy nő és a két gyerek életét.Na persze és a lányét is akit átvertél. Az ne menjen bele egy kapcsolatba, aki nem tudja vállalni. Mennyit kell ezt még mondogatni a sok fas*zimádó pasasnak? A másik: miért csináltatok gyereket? Ha 10 éve együtt vagytok 7 évig nem veszekedtetek, akkor most miért? Ez itt a kérdés...
2011. jan. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
67%
A második gyermek mindig sokkal többet kivesz az emberből. A feleségeddel beszéltetek erről? Már, hogy te úgy érzed, tönkrement a kapcsolatotok? A terhesség alatt termelődő hormonok, nem mindig vannak a nőkre jótékony hatással. Szülés után pedig előfordulhat, hogy bármennyire is rendes a férj az anyuka nem tud igazán vagy csak nagyon lassan tud magához térni. Ha te egyedül érzed magad a kapcsolatban, a feleséged is ugyanezt érezheti. Ő viszont nem tud félrelépni, nincs hozzá sem ideje sem energiája. A négy hónapos pici, még nagyon kicsike. Negyedik gyermekünket várjuk a párommal és bizony néha utálatos vagyok a párommal. Ez az első várandósságom, amikor inkább ingerült és feszült vagyok (és ezt a párom bánja sajnos) de voltam a második gyermekem születése után enyhén depressziós. Sőt, volt, hogy sokáig nem kívántam a házasélet édes részét, mert képtelen voltam ráhangolódni és kikapcsolni. Viszont a férjemmel mindig megtudtuk beszélni. Volt, hogy ő is azt mondta, úgy érzi, nem szeretem. Én pedig elgondolkodtam és megértettem. A házasság a gyerekekkel való családi élet nem mindig fenékig tejfel, s még akkor is lehet valaki rosszul, ha semmi oka rá. Viszont nekem jó, mert az én férjem, nem máshol kereste a boldogságot, hanem leült velem megbeszéltük és megoldottuk a problémáinkat. Nem gondolom, hogy egy házasságot egy könnyebb zökkenőmentes kapcsolatért érdemes felrúgni. Hiszen nincs rá garancia, hogyha az új asszonykával vállaltok gyereket, mert előbb utóbb a legtöbb nő akar gyereket, akkor majd más lesz. Ülj le a feleségeddel és beszéljétek meg. Bár a beszélgetést már nagyon régen meg kellett volna ejtenetek.
2011. jan. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
65%
HA a farkad miatt ment tönkre, arról csak te tehetsz. Amit még tehetsz: csomót kötsz rá, vagy leamputálod.
2011. jan. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!